Vytautas Landsbergis prieš mirtį siūlo įvesti karstelio mokestį

Naujienos

“Na, mielieji, šiandien jau matome ir girdime iš politikų ir politologų, kad Lietuvos ministro pirmininko vadovaujami valdininkai negali surinkti reikiamos sumos į šalies iždą. Tokia padėtis metų pabaigoje gali lemti tai, kad valdininkai su premjeru neturės galimybės mokėti šalies žmonėms pensijų ir įvairių pašalpų.
Ir mes taip pat matome, ką šiandien vėl mums siūlo Vytautas Landsbergis, tai yra, kad valdininkai turėtų įvesti karstelio mokestį, kai sumokėsime, žinosime, kad būsime palaidoti. O jei nemirsime, galėsime susigrąžinti. Vadinasi, galime būti nemirtingi Lietuvoje. Tai va brangūs Lietuvos piliečiai, mušami mes stiprėjame, o gal per ilgai gyvename? Todėl turime papildyti tokiu būdu savo šalies biudžetą.”

@nestorkos

Na, mielieji, šiandien jau matome ir girdime iš politikų ir politologų, kad Lietuvos ministro pirmininko vadovaujami valdininkai negali surinkti reikiamos sumos į šalies iždą. Tokia padėtis metų pabaigoje gali lemti tai, kad valdininkai su premjeru neturės galimybės mokėti šalies žmonėms pensijų ir įvairių pašalpų. Ir mes taip pat matome, ką šiandien vėl mums siūlo Vytautas Landsbergis, tai yra, kad valdininkai turėtų įvesti karstelio mokestį, kai sumokėsime, žinosime, kad būsime palaidoti. O jei nemirsime, galėsime susigrąžinti. Vadinasi, galime būti nemirtingi Lietuvoje. Tai va brangūs Lietuvos piliečiai, mušami mes stiprėjame, o gal per ilgai gyvename? Todėl turime papildyti tokiu būdu savo šalies biudžetą. #Литва #Lithuania #Latvia #Estonia #россия #Russia #беларусь #Belarus #Ukraina #Uzbekistan #казахстан #друг #евросоюз #США #Англия #Франция #Брюссель #Швеция #дружба #Одесса #СанктПетербург#мир #кино #Германия #мир #zmones #gyvenimas #rinkimaiprezidento #tauta #rinkimai #myliuLietuva

♬ оригинальный звук – Nestor Kos

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt