Žemaitė Pasiryžo Pokyčiams: Rezultatu Negali Atsidžiaugti

Žemaitė Pasiryžo Pokyčiams: Rezultatu Negali Atsidžiaugti Įdomybės

Gerda Žemaitė artėjančiam švenčių sezonui – pasiryžo pokyčiams. Moteris nusprendė pasiilginti ir pasišviesinti plaukus jų nedažydama, o priauginamų plaukų pagalba.

Televizijos žvaigždė prisipažino, kad jaunystėje turėjo ilgus plaukus. Juos dažydavo juodai. Tačiau keitėsi mados ir pradėjo plaukus šviesinti, rašo pranešime spaudai.

„Šviesus plaukai man labai tinka. Dievinu šviesius šaltus atspalvius! Tačiau pradėjus šviesinti labai stipriai pradėjo trupėti savi plaukai ir teko griebtis plaukų priauginimo“ – pasakojo moteris.

Gerda visada augindavosi plaukus tradiciniu ir populiariausiu metodu – keratino kapsulėmis. Vieną kartą yra bandžiusi žiedeliais, bet šis metodas nepaliko didelio įspūdžio.

Moteris atvėrė grožio salono „Elitera“ duris ne veltui. Kaip G.Žemaitė teigė – čia lankosi daug žinomų žmonių, meistrės turi ilgametę patirtį, todėl nė nesudvejodama rinkosi pokyčiams šį saloną. Gerdos pokyčius atliko viena žinomiausių žvaigždžių plaukų stilisčių – Gintarė Eimantaitė.

„Gerdos noras buvo turėti daug plaukų, ženkliai ilgesnių nei jos ir, kad plaukai būtų šviesūs be dažymo. Taip ir padarėme. Kaip gerai, kad naujausios technologijos leidžia šviesinti plaukus nedažant ir taip nekenkiant jiems“, – pasakojo meistrė.

Beje, televizijos žvaigždę sužavėjo plaukų pasirinkimas. „Kaip smagu kai yra tiek spalvų! Netgi yra ombre efekto sruogų, ar su vos ataugusių šaknų efektu. Atėjus net sunku išsirinkti, kai visko tiek daug“, – džiaugėsi moteris.

Beje, Gerdai būtent priaugintų plaukų pagalba pavyko atsiauginti savuosius plaukus: „Kai laiku lankaisi korekcijose, prižiūri plaukus, tai ir žalos tikrai nėra. Užtat kiek džiaugsmo suteikia gražūs plaukai.“

www.tv3.lt

Reklama