Žiemos saulėgrįža 2020 m. Gruodžio 21 d .: 5 būdai pritraukti sėkmę ir gerovę

Žiemos saulėgrįža 2020 m. Gruodžio 21 d .: 5 būdai pritraukti sėkmę ir gerovę Įdomybės

Žiemos saulėgrįžai jau seniai įprasta pritraukti sėkmę ir klestėjimą, taip pat varyti blogį ir gintis nuo bėdų.2020 m. Gruodžio 21 d. Kiekvienas gali pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę, surengdamas vieną ar daugiau ceremonijų, kad pritrauktų teigiamų pokyčių.

Seniau mūsų protėviai žiemos saulėgrįžos dieną būtinai vykdydavo apeigas ir ritualus, kad į gyvenimą įneštų klestėjimą ir laimę.Ekspertai siūlo pasirūpinti savo ateitimi ir priimti keletą patikrintų ritualų, kurių pagalba galite pritraukti sėkmės.21 dieną svarbu palikti bėdas ir pasenusius planus, kad atsirastų vietos naujiems teigiamiems įvykiams.

Sėkmė žiemos saulėgrįžai

Gruodžio 21 d. Jie kruopščiai nušluoja būstą, bandydami nušluoti šiukšles iš kiekvieno kampo.Jie iššluoja jį ant samtelio, palieka namus ir išmeta nuo savęs, sakydami:
„Gedimus iššluoju iš namų, palieku žiemai.Saulei pasisukus vasarai, mano namuose ir mano gyvenime pasiseks sėkmė “.
Po to jie išvyksta neatsisukę.Namuose atidaromi langai, kad vėjas išpūstų visas nuoskaudas, ligas ir sunkumus.Geriausia ceremoniją atlikti ryte, kad vakare neišvežtumėte šiukšlių ir neatneštumėte į gyvenimą nereikalingų rūpesčių.

Kaip pritraukti sėkmės 2020 m. Gruodžio 21 d

Norint, kad sėkmė neišeitų, o gyvenime įvyksta tik malonūs pokyčiai, svarbu nusiteikti pozityviam ir nepamiršti, kad gėris visada grįžta.Žiemos saulėgrįžos dieną mūsų protėviai gamino lesyklas paukščiams šerti.Buvo tikima, kad paukščiams ant uodegos būdingi teigiami pokyčiai, o ant sparnų – finansinė gerovė.
Tiektuvą galima pagaminti iš bet kokių po ranka esančių medžiagų, pastatytų šalia lango ir stebint paukščius, sakant:
– Pamaitinsiu paukščiuką, ji man maloniai atsakys, atneš sėkmės, atneš pinigų į namus.

Sąmokslas sėkmei gruodžio 21 d

Tiems, kurie keliasi anksti, galite perskaityti siužetą auštant, kai horizonte dar tik pradeda pasirodyti saulės spinduliai.Norėdami tai padaryti, jie išeina į gatvę arba atidaro langą, atsistoja priešais saulėtekį ir sako:
„Saulė teka, naktis nuvažiuoja, ji atima mano nesėkmes.Kadangi saulės spinduliai mane liečia, ateis sėkmė, ji manęs nepaliks, nesukels problemų “.

Žiemos saulėgrįžos gerovės ritualas

Palikti juodą juostelę ir atgaivinti klestėjimą padės paprasčiausia apeiga, kurią vykdė mūsų protėviai.Norėdami tai padaryti, jie uždega ugnį ir degina joje senus ir nereikalingus daiktus, įsivaizduodami, kaip gaisre dega sunkumai, ligos ir sunkumai.Po to ugnis apeinama tris kartus pagal laikrodžio rodyklę, kad būtų išvalytos negandos.
Šiuolaikiniame pasaulyje ne visi gali uždegti ugnį, todėl galite sudaryti bėdų sąrašą ir sudeginti ant žvakės liepsnos, o senus daiktus išmesti į šiukšliadėžę.Po to jie apeina visą namą su žvake, kad išvalytų jį nuo sustabarėjusios energijos, ir tada kruopščiai vėdina patalpas.

Kaip pritraukti gerovę Gruodžio 21 d

Žiemos saulėgrįžoje, prieš eidami namo viduje, jie nusiauna batus ir palieka porai minučių už slenksčio.Tada jie atneša jį į namus, nuplauna padus ir įdeda monetą į kiekvieną batą ar batą.
Žiemos saulėgrįža yra puiki proga palikti sunkumus ir problemas.Kiekvienas galės pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę, jei gruodžio 21 d. Jis numatys ceremonijos ar ritualo atlikimą, kuris padeda atnaujinti namo energiją ir atnaujinta jėga pradėti kurti laimingą ateitį.
Reklama