Živilė Pinskuvienė pasidalino, kaip atrodė, sverdama daugiau nei 120 kilogramų: „Kasdien suvalgydavau kelis kilogramus saldainių.“

Naujienos

Internetą savo seksualia nuotrauka su maudymosi kostiumėliu kone susprogdinusi Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė neslepia, kad šviesiaplaukei raudonais nagais teko daug ką įrodyti, kad aplinkinių būtų vertinama ne tik dėl išvaizdos.

„Kritikos negaunu, komplimentų – labai daug. Tačiau blogai jaučiuosi, kai pas mane, kaip pas merę, ateina investuotojai ir viskas prasideda nuo: „Mere, kaip gražiai atrodote.“ Būna, kad net užsikerti galvodama, apie ką mes čia šnekėsim – apie žemes, verslus, milijonus, apie mano išvaizdą ar kvepalus. Ir visada atsakau: tikrai mūsų komanda daug dirba, kad Širvintose būtų gražu“, – atvirai ketvirtadienio vakarą laidoje „Bučiuoju. Rūta“ dalinsis Ž. Pinskuvienė.

Merė pripažįsta, kad siekti politinės jaunai, gražiai moteriai nebuvo visada lengva. „Dar trisdešimties nebuvau, kai pirmą kartą žengiau į politiką, buvau ilgai šviesiais plaukais, visada raudonais nagais, nes man tai gražu, moteriška. Ir, žinoma, kad žiūrėdavo, ką čia šita blondinė nuveiks“, – LNK laidoje atviraus moteris.

Rūtos Mikelkevičiūtės paklausta, ar tikėjosi, kad jos nuotrauka su maudymosi kostiumėliu sulauks tokio dėmesio, Živilė Pinskuvienė neslėps, jog tokios reakcijos nesitikėjusi. Nuotrauka iš atostogų ji pasidalijo užsienyje minėdama santuokos 25-metį.

„Tai gavosi visiškai spontaniškai, nors vyras mane įspėjo, klausė, ar galvoju, ką darau. Gavau komentarų, kad politikei tai nedera“, – LNK laidoje kalbės merė.

Ketvirtadienio vakarą „Bučiuoju, Rūta“ žiūrovai išvys ir dar vieną nuotrauką, kuri neabejotinai sulauks daug kalbų. Merė pasidalijo nuotrauka, kuri dabar primena, kokį kelią teko nueiti.

„Kai tekėjau, svėriau 51 kilogramą, po pirmojo nėštumo svėriau 118 kilogramų, po antrojo – 122 kg. Leisdavau sau viską, nors galvoje sau sakiau, kad ne aš noriu valgyti, o vaikas, ir valgydavau dieną naktį. Dieną naktį daktariška lazda būdavo valgoma, o tą „lazda“ vakare buvo tradicinė vakaro porcija. Ir iš tikrųjų vyras ir naktį keldavosi, važiuodavo pirkti maisto, nes aš norėjau. Saldainius suvalgydavau po kelis kilogramus per dieną“, – atvirai laidoje prisipažins Živilė Pinskuvienė.

Garsiausia pajūrio vizažiste vadinama Reda Mauricienė mano, kad nebūna negražių moterų, būna tik tinginės. „Manau, daug moterų būtų pasipuošusios, susitvarkiusios, ne su „puchavykais“, kepurėmis, pirštinėmis, jei skirtų laiko sau. Moterys tingi, tingi investuoti savo laiko, nepatinka žiūrėti į gražias moteris“, – atviraus R. Mauricienė.

O štai prieš 8-erius metus modelio karjerą baigusi Simona Starkutė mano, kad daugelis moterų vis dar baiminasi pripažinti, kad koregavo išvaizdą, ir slėpdamos šį faktą neretai savo emocijas perkelia kitoms.

„Daugelis moterų Lietuvoje viena kitai yra konkurentės, dėl kokių priežasčių – aš net negaliu pasakyti. Gal tiesiog moteris svajoja kažkaip atrodyti, bet joms nepavyksta, o jeigu tu dar net nesidažai ir gerai atrodai, tai visiškai nervuojasi. Todėl moterys ir koreguojasi išvaizdą, ir aš esu tai, kai tau yra virš trisdešimties“, – mano Simona Starkutė.

Sava istorija LNK laidoje pasidalins ir Vaido Baumilos klipe „Kunigunda“ sužibėjusi ir pagrindinį vaidmenį atlikusi aktorė Alina Žaliukaitė-Ramanauskienė, kurios išskirtiniu bruožu tapo jos žili plaukai.

„Niekada nemėgau dažytis, ryškintis veido, o jaunystėje to ir nereikėjo. Dabar, kai pražilau, pasiryškinu tik ypatingomis progomis. Nemėgstu kasdien to daryti. Plaukus plaunu kas 7–10 dienų, nes jie yra sausi. Vengiu naudoti plaukų minkštiklius, kondicionierius. Taip pat stengiuosi juos džiovinti natūraliai, o ne su džiovintuvu. Kadangi ilgų plaukų šukuoti, pinti, rišti į kuodelį niekada nemokėjau, dabar tai man yra savotiškas galvos skausmas“, – šmaikštavo pašnekovė.

Asmeninio albumo nuotr./Živilė Pinskuvienė

Šaltinis: etaplius.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt