Žmones gąsdina nuotrauka, padaryta prieš 130 metų. Pabandykite atspėti, kas jai negerai

Žmones gąsdina nuotrauka, padaryta prieš 130 metų. Pabandykite atspėti, kas jai negerai Žmonės

Jau ne vienerius metus socialinės žiniasklaidos vartotojus gąsdina nuotrauka, padaryta prieš 130 metų. Kartais tai būna pamiršta, bet paskui kažkas vėl prisimena. Ir viskas, nes tai yra mistinio pobūdžio.

Pažvelkite į šią, atrodytų, gana įprastą nuotrauką, ji buvo padaryta 1900 m. Nuotraukoje užfiksuotos jaunos ir dailios moteriškos lino fabriko darbininkės Didžiosios Britanijos mieste Belfaste, Šiaurės Airijos sostinėje.

Ar pastebėjote ką nors neįprasto? Jei ne, pateikiame užuominą.

Kas yra ši ranka? Iš kur jis atsirado? Už kolegos esanti mergina laiko rankas sukryžiavusi ant krūtinės. Ar tai gali būti vaiduoklis? Tai klausimai, kuriuos kankina žmonės, žiūrintys į šią nuotrauką.

Tačiau skeptikai labai abejoja vaiduoklių egzistavimu. Jų nuomone, galimos dvi versijos: arba nuotrauka buvo padaryta sąmoningai taip, arba fotografas paprasčiausiai padarė klaidą.

Nors tai buvo prieš 130 metų, net ir tada buvo galima padaryti daugybę vaizdų pakeitimų. Veidai buvo lengvesni, kai kurios nereikalingos detalės buvo visiškai ištrintos. Nuotraukoje tikriausiai buvo dar viena moteris, tačiau ji buvo pašalinta. Galbūt jis netilpo į rėmą kaip visumą, todėl buvo visiškai pašalintas, o ranka buvo pamiršta.

Beje, prieš 33 metus darytas paveikslėlis išpopuliarėjo anksčiau. Ir šiuo atveju jis domisi ne mistika, o prisilietimu

Reklama