Zodiako ženklai, kuriems pavyks radikaliai pakeisti savo gyvenimą 2020 metų žiemą

Zodiako ženklai, kuriems pavyks radikaliai pakeisti savo gyvenimą 2020 metų žiemą Horoskopai

Daugelis iš mūsų nėra visiškai patenkinti savo padėtimi visuomenėje, pasiekimais ar apskritai savo gyvenimu.Verta paminėti, kad Visata nepalaiko tų, kurie dejuoja dėl savo egzistavimo.Ji teikia pirmenybę pasitikintiems ir į tikslą orientuotiems žmonėms.

Tai rodo šias išvadas: prieš paprašydami visatos, turime tiksliai žinoti, ko norime. Yra situacijų, kai ji siunčia mums tai, ko paprašė, tačiau mums tai nebėra vertinga.

Astrologai kreipiasi į visus ženklo atstovus, prašydami pasverti prašymus dėl visuotinio proto, nes viskas, ko jie prašo, turi galimybę išsipildyti. Mes kalbame apie žiemos sezoną, kuris yra perėjimas iš vienų metų į kitus, apie jausmų ir pojūčių pasikeitimą, apie naujas žinias ir neištirtus horizontus.

Gruodis yra turtingas sekstilių serija, pavyzdžiui, gruodį Veneroje jų yra daugiausia. Ne paslaptis, kad ši planeta yra Jaučio ir Svarstyklių ženklų atstovų globėja. Ypač naudingų aspektų laukiama meilės planetos sekstiliuose su Plutonu gruodžio 10 d., Taip pat su Jupiteriu lapkričio 14 d. Todėl gruodis vyks globojant daugumos Jaučių ir Svarstyklių gyvenimo pokyčius.

Astrologai rekomenduoja, kad šie ženklai įgytų pasitikėjimą savo būsimais veiksmais, nes dangaus kūnai juos lydi ir yra pasirengę juos palaikyti jau gruodžio pirmoje pusėje. Svarstyklės turėtų labiau pasitikėti priimant svarbius sprendimus, o Jautis išmoks atskirti svarbų nuo antraplanio. Viskas, kas nėra svarbu jūsų šeimai ir konkrečiai jums, turėtų būti atmesta ateinančią žiemą iš jūsų gyvenimo. Šį poreikį pajusite jau pirmosiomis gruodžio savaitėmis.

Nepamirškite, kad iki sausio 14 dienos Uranas yra retrogradinėje stadijoje. Vandenio ženklo atstovams yra didesnė tikimybė dramatiškų pokyčių jų gyvenime. Pasak astrologų, jie pakeis požiūrį į situaciją, kuri juos persekioja jau daugelį metų. Kai tik suskaidys savo jausmus, neigiama situacija savaime išsisklaidys.

Norint susigrąžinti prarastą akimirką, verta naudoti planetinį retrogradą. Gerbiamasis Vandeniau, jei esate tikras, kad praleidote keletą svarbių gijų, pabandykite gruodžio mėnesį atkurti panašias sąlygas ir pamatyti rezultatą. Grąžinsite tai, ko netekote, nes Uranas jums tai padės.

Žiemos sezonas Lvovui taip pat bus gana sėkmingas. Būtent šią žiemą jie galės atsipūsti nuo kasdienio šurmulio ir įkvėpti gaivaus vėsinančio oro. Pasivaikščiojimas miške jums bus geras. Jų dėka jūs ne tik grūdinsite kvėpavimo sistemą, bet ir stiprinsite imunitetą švariu pušies oru.

Nuostabus laikotarpis Liūtui bus gruodžio vidurys, kai Saulė sąveikaus su Merkurijumi, taip pat pusiau sekstile su Saturnu. Šių astronominių įvykių laukiama nuo gruodžio 20 iki gruodžio 27 dienos. Astrologai įsitikinę, kad liūtų sveikata šiuo laikotarpiu žymiai pagerės. Ženklo atstovai turėtų paruošti savo kūną pokyčiams ir stengtis sumažinti žalingus įpročius, anksti ryte pradėti busti ir atlikti kvėpavimo pratimus. Pasivaikščiojimas gryname ore jums bus naudingas.

Visata visada jums pasakys, ką daryti, svarbiausia nepraleisti jo užuominos. Pokyčiai jau už kampo, būkite kantrūs ir viskas pasiseks.

Reklama