Zodiako ženklai, kuriems žvaigždės paruošė dosnias dovanas spalio 7–17 d

Zodiako ženklai, kuriems žvaigždės paruošė dosnias dovanas spalio 7–17 d Horoskopai

Astrologai numatė laiką, kai galima tikėtis staigmenų ir Visatos dovanų. Erdvės galia dienomis nuo spalio 7 iki 17 dienos spinduliuos teigiamą vibraciją.

Visatos veikla apims aplinką gerumu ir naujais nepaprastais reiškiniais, kurie tikrai atneš grąžą. Jei šiame etape vis dar jaučiamas nestabilumas ir per dideli rūpesčiai, tai netrukus žvaigždžių dovanos galės smarkiai pagerinti jų padėtį.
Astrologai tvirtina, kad už savo sunkų darbą kiekvienas gaus atlygį.
Naujų įvykių banga padės rasti raktą į ilgai lauktą pergalę prieš sunkumus. Bėdos ir blogas oras išnyks, o neigiamą pakeis beribė sėkmė ir naujas šviesus džiaugsmas.
Šios dešimt dienų žada nepateikti nieko blogo, priešingai, pusiausvyra bus atkurta kasdieniame gyvenime. Galėsite užtaisyti visas skylutes savo energetiniame kokone, ją užpildys gausybė teigiamų emocijų.
Dangaus kūnai siųs dovanas zodiako rato šeimos atstovams, kurios padės išspręsti konfliktus ir uždegti naują meilės šviesą santykiuose.
Vienišas, Likimas surengs susitikimą, kuris apvers įprastą gyvenimą aukštyn kojomis, jis taps daug kartų nuostabesnis ir įdomesnis.
Anot astrologų, spalio 7–17 dienomis kiekvienas gaus savo siurprizą, o dosniausios dovanos bus įteiktos Mergelėms, Žuvims, Dvyniams ir Svarstyklėms.
Reklama