Aiškėja, dėl ko įvyko sprogimas pačiame Vilniaus centre kavinėje prie Katedros

Naujienos

Pačiame Vilniaus centre, lauko restorane, esančiame Katedros aikštės pašonėje, prieš vidurdienį įvyko sprogimas. Aiškėja, kad sprogo dujos, nuo jų pradėjo degti restoranas, apdegė vienas darbuotojas.

Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Prieš vidurdienį Valdovų rūmų ir Katedros aikštės pašonėje užfiksuoti vaizdai, kaip iš lauko restorano „Katpėdėlė“ veržiasi liepsnos.

Apie pusę dvyliktos specialiosioms tarnyboms pranešta, kad restorane įvyko sprogimas, kad dega skėtis. Į įvykio vietą nusiųstos didžiulės ugniagesių pajėgos – net penkios autocisternos.

Pirminiais duomenimis, sprogo iš dujų baliono nutekėjusios dujos. Per incidentą nukentėjo vienas lauko restorano darbuotojas.

Atvažiavus ugniagesiams didesnių atvirų liepsnų jau nebuvo. Gaisras užgesintas maždaug per pusvalandį. Pirminiais duomenimis, sprogimas ir gaisras labai didelės žalos nepadarė.

Nukentėjęs darbuotojas buvo sąmoningas, kol kas neaišku, kiek smarkiai jis apdegė. 32 metų vyrui dujų sprogimas nuplėšė drabužius. Nudegimų galimai patyręs darbuotojas išvežtas į ligoninę.

Daugiau niekas nenukentėjo. Liepsnos plykstelėjo toje vietoje, kur yra lauko restorano virtuvėlė – toliau nuo lankytojų vietų.

Nelaimė įvyko aptarnaujančiai įmonei pakeitus dujų balioną. Nukentėjusysis įjungė dujas iš naujo baliono, o išnaudotą balioną bandė patraukti į šoną – tada ir plykstelėjo liepsnos.

Pirminiais duomenimis, jos nutekėjo iš pratrūkusios baliono žarnos.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt