Aktualu ieškantiems darbo: „Sodra“ ieško skyriaus direktoriaus: siūlo iki 5695 eurų atlyginimą

Naujienos

Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba („Sodra“) skelbia ieškanti, kas galėtų vadovauti jos skyriui Panevėžyje.

„Prie „Sodros“ komandos prisijungęs naujas direktorius vadovaus daugiau nei 700 valstybės tarnautojų ir darbuotojų komandai. Dalyvauti atrankoje ir pateikti dokumentus galima iki 2024 m. gegužės 27 d. imtinai“, – praneša „Sodra“.

Reikalavimai kandidatui

Kandidatui keliami tokie išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:

  • išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (magistro kvalifikacinis laipsnis arba baigus vientisąsias studijas įgytas magistro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
  • vadovaujamo darbo patirties trukmė – 3 metai.
  • užsienio kalbos mokėjimo reikalavimai: kalba – anglų; kalbos mokėjimo lygis – B2.
  • kiti reikalavimai: atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus suteikiant teisę dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Riboto naudojimo“.

Siūlo nemenką algą

Darbo skelbime pretendentai informuojame, kad „Sodros“  Panevėžio skyriaus direktoriaus pareiginės algos koeficiento intervalas nuo yra 2,33 iki 3,19 bazinio dydžio.

Atitinkamai algos dydis būtų nuo 4160 iki 5695 eurų neatskaičius mokesčių arba maždaug nuo 2517 iki 3445 eurų į rankas.

Skelbime taip pat nurodoma, kad skyriaus direktorius atstovauja įstaigai santykiuose su kitomis įstaigomis, organizacijomis bei fiziniais asmenimis, vadovauja įstaigai, valdo jos funkcijų atlikimo kokybę, savalaikiškumą ir atitiktį veiklos sričiai keliamiems reikalavimams, valdo jos išteklius.

Valstybės duomenų agentūros duomenimis šiuo metu vidutinis darbo užmokestis Lietuvoje yra 2110 eurų neatskaičius mokesčių arba 1303 eurai į rankas.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt