Algis Ramanauskas-Greitai apie Celofano šalininkus ir jų elgesį: „Tai yra rusifikacijos pasekmė“

Naujienos

Šiandien Antanas Kandrotas-Celofanas kaip krepšinyje užfiksavo dvigubą dublį. Apeliacinis teismas už finansines aferas skyrė net dvi įkalinimo bausmes. O jei pasiseks, Celofanas gali užfiksuoti ir trigubą ar net keturgubą dublį – šiuo metu jis dar teisiamas riaušių prie Seimo byloje ir laukia dar vienas apeliacinio teismo sprendimas dėl skirtos 4 metų laisvės atėmimo bausmės.

„Jis yra įsivėlęs į ne vieną kriminalinio pobūdžio istoriją ir, aš manau, kad ilgainiui šita sąskaita tiesiog pildysis ir labai nenustebčiau, kad tai nebūtų jo paskutinis laisvės atėmimo bausmės atlikimas“, – sakė VDU teisės fakulteto dekanas Dainius Žalimas.

Liūdna konstatuoti, tačiau teistumo dublis ir dar tik laukiantys nuosprendžiai gali pakišti koją perspektyviam politikui Antanui lenktynėse dėl Lietuvos prezidento posto.

Nes jeigu asmuo likus 65 dienoms iki rinkimų dienos yra nebaigęs atlikti bausmės pagal teismo paskirtą nuosprendį, jis negali būti renkamas. Ir dar 20 tūkstančių parašų reikia surinkti – net ir ryšiais zonoje besipuikuojančiam Celofanui tai padaryti bus sudėtinga.

Įtaria antivalstybine veikla

„Aš neturiu jokių abejonių, kad tai yra antivalstybinė veikla. Aš turiu omenyje, kad yra veikiama pries Lietuvos Respublikos Konstituciją ir joje įtvirtintas vertybes“, – spėja D. Žalimas.

Paskutines akimirkas laisvėje leidžiantis Celofanas nepanoro jomis pasidalinti su TV3 laidos „TOP 3“ komanda. Suprantama – teismo sprendimas įsigaliojo jo paskelbimo akimirką, o į kalėjimą Antanas Kandrotas bus pristatytas ne vėliau kaip per 7 dienas. Reikia dar spėti ir su sekėjais atsisveikinti.

Nespręsime už visus, didesnė ar mažesnė dalis visuomenės lengviau atsikvėpė, įkišus Celofaną už grotų. Tik gaila, kad nespėta iki Sausio 13-osios minėjimo, kurį jis su keliais bendraminčiais apdergė.

„Tai tiesiog yra akla destrukcija ir noras pakenkti. Tai yra sociopatinis veikimas… Celofano atvejis, kai žmogus iš esmės yra menkas vaflis ir tada lenda tokie sociopatų įrankiai, kaip manipuliavimas. Ir pirmoje vietoje – melas, nes žmogus negali nemeluoti“, – Celofano veiksmus komentavo žinomas laidų vedėjas Algis Ramanauskas-Greitai.

A. Ramanauskas-Greitai įvertino, kodėl daugėja tokių kaip Celofanas

Algis Ramanauskas „celofanine šunauja“ pavadinęs Sausio 13-osios minėjimo baubikus atkreipia dėmesį, kad komanda „fas“ jiems buvo duota rusų kalba. Fone girdisi rusiški žodžiai „pojehali, davai“. Beje, paties Celofano pasidalintame vaizdo įraše pati pradžia, kur girdisi rusiška komanda, nukirpta.

„Tie, kurie tiki Celofanais, jie tokie ir yra – „Ruskij mir“. Iš esmės mūsų atveju tai yra rusifikacijos paseka, kad mes turime tiek daug Celofanų… Kita vertus, mes jų turime tiek daug ne dėl to, kad mūsų visuomenėje tokių pradėjo daugiau gimti, bet dėl to, kad mūsų visuomenė 1940-1944 metais buvo dekapituota, geriausi protai buvo išnaikinti, sušaudyti arba priversti pabėgti“, – teigė A. Ramanauskas-Greitai.

Savotišku politiniu Antano Kandroto, vardu Celofanas, krikštatėviu galima vadinti Algirdą Paleckį, nuteistą už šnipinėjimą Rusijai. Tai A. Paleckio organizuotuose mitinguose Celofanas pradėjo kaupti žinomumą.

Kai Paleckį pasodino, Celofanas važiavo į kalėjimą iš jo imti interviu. Kas dabar perims Antano vėliavą, kas kalėjime jį kalbins ir mitinguose už jį baubs?

Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas Dainius Žalimas stebisi, kad prorusiški antivalstybiniai elementai Lietuvoje dažniausiai išvengia teisminio persekiojimo. Ir Celofaną pasodino už finansines machinacijas, o ne jo taip vadinamą politinę veiklą.

Visą laidos reportažą žiūrėkite straipsnio viršuje.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt