Antanui Kandrotui-Celofanui uždrausta vadovauti įmonėms

Naujienos

Už finansinius nusikaltimus nuteistam Antanui Kandrotui, pravarde Celofanas, uždrausta vadovauti įmonėms, pranešė tiriamosios žurnalistikos centras „Siena“.

Kaip skelbia „Siena“, nuo sausio 30 d. A. Kandrotas-Celofanas yra įtrauktas į asmenų, kuriems taikomas draudimas vadovauti juridiniams asmenims, sąrašą. Skelbiama, kad šis draudimas galios iki 2029 m. sausio pabaigos.

Kauno apygardos teismo pirmininko padėjėja Milda Kryžė „Sieną“ informavo, kad apribojimai A. Kandroto-Celofano atžvilgiu pritaikyti, nagrinėjant bendrovės „Lasilita“ bankroto bylą. Anot teismo atstovės, dėl jo įtraukimo į sąrašą asmenų, negalinčių vadovauti įmonėms, kreiptasi praėjusių metų rugpjūtį. Teismas prašymą apriboti A. Kandroto-Celofano teisę eiti vadovaujančias pareigas tenkino pernai lapkritį, konstatuojant, kad vyras „sąmoningai ir piktybiškai“ vengė perduoti bankrutuojančios įmonės dokumentus ir turtą bei šios pareigos nevykdo iki šiol.

ELTA primena, kad Apeliacinis teismas šių metų sausį Apeliacinis teismas A. Kandrotą-Celofaną dviejose baudžiamosiose bylose dėl finansinių nusikaltimų pirmadienį nubaudė realiomis laisvės atėmimo bausmėmis.

Vienoje byloje nuteistajam skirtas 1 metų ir 10 mėnesių, o kitoje – 1 metų ir 3 mėnesių trukmės įkalinimas.

Aktyvus įvairių protestų dalyvis, 2021 m. riaušių prie Seimo bylos kaltinamasis A. Kandrotas-Celofanas yra paskelbęs apie politinės partijos „Mes Lietuva“ įkūrimą, tačiau laiku nepateikus steigiamojo suvažiavimo dokumentų, partija nebuvo registruota.

A. Kandrotas-Celofanas taip pat pranešė dalyvausiantis šiemet vyksiančiuose šalies prezidento rinkimuose, tačiau Vyriausioji rinkimų komisija jau du kartus atsisakė registruoti jį prezidento rinkimų kampanijai, mat asmuo negalėjo atsidaryti rinkimams skirtos sąskaitos banke.

Šaltinis: alfa.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!