Apsimetęs Rusijos kosmonautu vyras iš moters išviliojo didžiulę sumą pinigų: įtikino, jog neturi kaip grįžti į Žemę

Naujienos

Rusijos kosmonautu, įstrigusiu kosmose, apsimetęs sukčius ėmė merginti nieko neįtariančią Žemės gyventoją – naivi moteris patikėjo, kad į gimtąją planetą už jos pinigus grįžęs mylimasis ją ves, skelbia dailystar.co.uk. Už tokią perspektyvą ji nepagailėjo visų savo santaupų.

Begėdis apgavikas su 65 metų japone susipažino birželį instagrame. Netrukus iš jo pusės pasipylė meilės pažadai: esą, kai tik pora susitiks gyvai, jis galvos iš meilės netekusią naivuolę ves.

Porelė reguliariai susirašinėjo japoniška pokalbių programėle LINE. Rusijos kosmonautas apsimetėlis aukai porino, kad „nori pradėti naują gyvenimą Japonijoje“. Ir, žinoma, „sakiau jau tūkstantį kartų, bet to negana – kartosiu be paliovos: aš tave myliu“.

Tik tai meilei šis tas trukdė. Tokia menka smulkmenėlė, nes vyras, esą, įstrigęs kosmose, o sugrįžti į gimtąją planetą labai jau brangus malonumas.

Apsimetėlis kosmonautas aukai pasakojo esantis Tarptautinėje kosminėje stotyje, reguliariai savo instagramo paskyroje skelbė bendro pobūdžio kosmoso nuotraukas, taip grįsdamas savo melą.
Vyras tikino: tam, kad galėtų iš kosmoso sugrįžti į Japoniją ir versti savo mylimąją, jam reikia susimokėti didžiulius nusileidimo mokesčius, ką jau kalbėti apie būtinybę iš kažkur gauti jį į Žemę sugrąžinsiančią raketą.

Naiviai tikėdama, kad sutiko savo gyvenimo meilę, moteris savo būsimajam sužadėtiniui penkiomis dalimis nuo rugpjūčio 19 iki rugsėjo 5 dienos iš viso „į kosmosą“ pervedė apie 4,4 mln. jenų (apie 30 tūkst. eurų).

Nepaisant tokios dosnios investicijos į tariamą meilę, sukčiui buvo vis negana, tad galiausiai jo aukai kilo įtarimų ir ji kreipėsi į policiją, kuri dabar ir atlieka tyrimą.

Šaltinis: delfi.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!