Atskleidė už ką balsuos Rolandas Paksas EP rinkimuose: Petro Gražulio nepalenkė sovietai, nepalenks ir Europos globalistai (1)

Naujienos

Artėjantys Europos parlamento rinkimai bus svarbūs kaip niekada iki šiol

Senasis žemynas rinksis tarp dviejų svarstyklių pusių, vienoje jų savaime mums visiems suprantamos ir artimos krikščioniškos vertybės, šeima, suverenių tautų Europa, taika, o štai kitoje svarstyklių pusėje globalizmas, gender kultūra bei kiekvieną dieną garsėjantys karo būgnai.

Kaip 10 metų europarlamente Lietuvą atstovavęs politikas, galiu paliudyti – viso Europos prabangaus krikštolinio rūmo fone per kurį eilę metų yra stumiamas gausiai apmokamas globalizmo volas, labiausiai reikalingas tvirtas, bebaimis vertybinis stuburas. Stuburas, kuris nebijos melui į akis pasakyti tiesą, kuris nebijos nuplėšti šimtmečiais suformuotų vertybių griovėjų kaukes.

Petras Gražulis – jaunas būdamas nepabūgo sovietinės sistemos

Petras Gražulis. Asmeninio archyvo nuotrauka
Petras Gražulis. Asmeninio archyvo nuotrauka

Būtent toks stuburas yra Petras Gražulis. Tai žmogus, kuris dar jaunas būdamas nepabūgo sovietinės sistemos. Kol kai kurie dabar save vadinantys „patriotai” šildėsi aukštose komunistų partijos pozicijose, Petras atsisakė tarnauti tarybinėje armijoje, po ko sekė areštas ir kalėjimas Lukiškėse, Pravieniškėse, o vėliau Mordovijoje.Petras vienas iš nedaugelio nepabūgusių jungtis prie Helsinkio grupės, kurių nariai buvo persekiojami ir baudžiami.

Kad Petras yra nepalaužiamas, įsitikinti gali ir šių dienų liudininkai- kova už šeimą, tradicines vertybes, tikėjimą yra neatsiejama bei visiems puikiai žinoma jo dalis. Petras nepalūžo net ir Seime kada jam buvo atiminėjamas mandatas. Vietoj to, kad pasirinktų saugų išėjimą, gausias išmokas, o po to greitą grįžimą, jis nepabūgo bei stovėjo iki galo, jam tai kainavo dešimtmečio išbraukimą iš Lietuvos politinio gyvenimo.

Politikas būdamas Europos Parlamente užkurs tokį katilą, kurio eurobiurokratai dar nėra matę

Šiandien Petras Gražulis stovi šalia tokių žmonių kaip Viktoras Petkus, Robertas Grigas, Nijolė Sadūnaitė ir kitų nepalaužiamo stuburo disidentų.

Todėl drąsiai galiu teigti, kad Petras Gražulis būdamas Europos Parlamente užkurs tokį katilą, kurio eurobiurokratai ir visas juos supantis istablišmentas dar nėra matęs. Jo nepalenkė sovietai, nepalenks ir Europos globalistai.

Balsuosiu už Petrą Gražulį Europos parlamento rinkimuose.

Politinė reklama apmokėta iš Tautos ir teisingumo sąjungos (centristai, tautininkai) PK sąskaitos. Užs. nr. PIP-0014

Šaltinis: 77.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt