Bioenergetikas pataria: kurių frazių ir minčių reikia atsikratyti, norint turėti pinigų

Įdomybės

Žinia, mintys materializuojasi: jos formuoja mūsų pasąmonę, keičia aplinkinę tikrovę. Mes pritraukiame tuos įvykius, apie kuriuos dažniausiai galvojame.

Žmogus yra evoliucijos grandinės viršūnė, o žmogaus protas yra pajėgus. Mūsų sąmonė, mintys ir veiksmai sukuria tam tikras sąlygas, keičiančias realybę. Jei kasdien susitelksite į neigiamus įvykius ir sakysite neapykantos kupinas frazes, tada jos ir išsipildys.

Bet kokie informacijos srautai gali paveikti žmogaus biologinį lauką

Sergejus Ratneris yra gerai žinomas bioenergetikas, aiškiaregys, energijos valdymo užsiėmimų autorius, mokyklų ir Bioenergetikos akademijos vedėjas, Izraelio ekstrasensų mūšio „Koah“ (kuris hebrajiškai reiškia „Stiprybė“) finalininkas. Anot jo, vienas pagrindinių Visatos dėsnių yra neatsiejamas nuo informacijos apie energiją, atsakingą už mūsų norų įgyvendinimą. Į mus ir aplink mus esančią erdvę sklinda įvairių rūšių energija, atkeliaujanti iš elementų, daiktų, kosminių objektų, gyvūnų ir žmonių. Bet kokie informacijos srautai gali paveikti žmogaus biologinį lauką, priversdami pakeisti gyvenimo kelią. Tačiau žmonės pamiršo, kad galingiausią energiją, padedančią transformuoti tikrovę, skleidžia pats žmogus. Tai reiškia, kad viskas, apie ką galvojame, anksčiau ar vėliau, išsipildo. Ypač tai, ko labiausiai bijome prarasti ar nenorime sulaukti. Žinoma, daugelis gali paprieštarauti, kad niekas nenori sau nesėkmių dėl pinigų trūkumo, bet taip, deja, nutinka gana dažnai. Anot S. Ratnerio, mat daugelyje iš mūsų pasąmonės lygmenyje yra „įdiegta kenkėjiška programa“, keičianti teigiamas mintis į neigiamas. Tai reiškia, kad daug žmonių negali atsikratyti  skurdo psichologijos mąstysenos. Neigiama programa įsišaknijo žmonių galvose. Ir kuo ryškesnis nepasitenkinimas, tuo rimtesnės ir baisesnės pasekmės laukia. Tačiau bus gana sunku pereiti prie pozityvaus mąstymo, atsisakius savo neigiamos patirties ir gyvenimo būdo. Vis dėlto visiškai įmanoma atsisakyti septynių pagrindinių frazių ir minčių, kurios kelia finansines nesėkmes ir net materialinį žlugimą.

Darbas daugumai žmonių yra tik pajamų šaltinis

Savęs gailėjimas – tai skurdo psichologija kylanti iš frazės „jei nesi turtingas, tada nėra nuo ko ir pradėti“ ir minties apie savo nekompetenciją, virsdama užuojauta sau. Kompleksai ir baimės sukelia vidinį netikrumą, pavydą ir žemą savęs vertinimą. „Kai žmogus būna įsitikinęs, kad jo šeimai ir visai giminei tiesiog nelemta būti turtingais, kaip jūs manote – ką atsakytų Visata? Jei norite pasmerkti save amžinam skurdui, toliau nuolat kartokite, kad norint turėti pinigų, jums trūksta sumanumo, verslumo ir patirties. Arba paprasčiausiai nesugebate to padaryti“, – teigė bioenergetikas.

Ne veltui sakoma, kad vargšas yra godus žmogus. Noras kuo daugiau turėti pinigų, kuo daugiau sutaupyti, neretai prieinama iki absurdo. Atkakliai ieškant produkto bent keliais centais pigiau, visai nėra protingumo ir taupumo požymis, o elgetos įprotis. Todėl atsikratykite frazės „centas prie cento – šimtas centų“. Dosnumas yra raktas į turtus.

Sergejaus Ratnerio įsitikinimu, žmones ištinka finansinės nesėkmės dėl nemėgstamo darbo ir netinkamos vietos gyvenime. Anot jo, kiekvienas iš mūsų turime būti svarbūs ir reikšmingi visuomenėje. Tačiau darbas daugumai žmonių yra tik pajamų šaltinis. Sėkmingi žmonės teikia pirmenybę vidiniam pasitenkinimui darbo procesu ir tik po to galvoja apie materialinį atlygį. Todėl atsisakykite frazės „darbas sunkus, bet užmokestis geras“.

Pinigai valdo pasaulį – taip galvoja tik neturtingi žmonės, manydami, kad pinigais galima nusipirkti laimę, sėkmę ir klestėjimą. Iš tikrųjų tik atitolina žmogų nuo prasmingo tikslo. Sėkmingi žmonės turtą matuoja kitais, aukštesniais ekvivalentais.

Nerealizuotos ambicijos dažnai nuveda prie žlugimo ar bankroto

Be to, vargšas žmogus mąsto primityviai, manydamas, kad paimtos paskolos padės jam prisiliesti prie materialinės nepriklausomybės. Tai iš tikrųjų yra pražūtinga praktika. Sėkmės rodiklis yra tai, kad žmogus uždirba daug pinigų sunkiai dirbdamas ir per ilgą laiką. Pamirškite frazę „viskas vienu metu“. Geriau atsiminkite, kad negalite praturtėti per vieną akimirką.

Didelės, bet nerealizuotos ambicijos dažnai nuveda prie žlugimo ar bankroto. Nėra nieko lengviau, nei galvoti apie save kaip apie kilnų žmogų, kuris nusipelno daugiau, nei turi. Tačiau sėkmingą žmogų puošia kuklumas ir realūs tikslai. Neverta statyti oro pilių ir tikėtis staigaus karjeros šuolio per savaitę. Skubios naudos ir praturtėjimo troškimas yra skurdo ženklas. Tik pralaimėtojai tiki greita finansine sėkme be pralaimėjimo.

Vargšus vienija vienas dalykas – bendras požiūris ir įprotis murmėti dėl savo likimo. Žmonės, apimti neigiamų minčių, dėl visko kaltina vyriausybę, korupciją, teisių diskriminaciją ir sistemą.

Sėkmę pasiekti sunku tik tiems, kurie įpratę matyti ir pastebėti tik neigiamus gyvenimo aspektus. Ne veltui sakoma, kad žmogus yra savo laimės kalvis, o tai reiškia, kad jis gali rasti išeitį iš bet kurios situacijos. Svarbiausia yra norėti.

„Žinia, per vieną dieną pradėti tik teigiamai mąstyti yra tiesiog neįmanoma. Daugelis per ilgai užsiangažuoja savyje su neigiamomis programomis, kad taptų teigiamų minčių dalimi. Treniruokitės pozityviai mąstyti ir jums tikrai pasiseks“, – sako žinomas bioenergetikas Sergejus Ratneris.

Šaltinis: sniegopilys.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!