Birželio mėnesio horoskopas visiems 12-ai Zodiako ženklams.

Naujienos

Pirmasis vasaros mėnuo pradžiugins daugybe romantiškų įvykių. Birželis bus ypač palankus Ugnies stichijos ženklams. Jie galės visiškai pasinerti į meilės atmosferą. Tiems, kurie iki šiol buvo vieniši, pasitaikys proga užmegzti naujus santykius arba įteisinti esamus…

Finansiniai reikalai klostysis nevienodai. Ugnies stichijos ženklai turėtų atsargiai ir racionaliai valdyti savo pinigus, taip pat nerekomenduojama skolintis pinigų. o Vandens ženklams tai bus tobulėjimo profesinėje srityje mėnuo su galimybe padidinti atlyginimą.

Svarbiausia sugebėti atpažinti likimo ženklus ir nepraleisti savo šanso.

Archyvų nuotr.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinui birželio mėnuo bus palankus visais gyvenimo aspektais.

Profesinėje srityje galėsite pasiekti reikšmingų laimėjimų. Saturno įtaka užtikrins produktyvų darbą ir kilimą karjeros laiptais.

Sustiprės autoritetas kolegų akyse. Savo darbu nepatenkinti šio Zodiako ženklo atstovai turės šansą geriau įsitaisyti savo rajone ar net užsienyje.

Finansinė padėtis bus gera, galima tikėtis pajamų padidėjimo.

Asmeniniame gyvenime šio Zodiako ženklo atstovams prasideda palankus metas santuokai. Jeigu jūs ir jūsų partneris puikiai suprantate vienas kitą, jums lengva be ginčų rasti kompromisą, tai jausmai sustiprės, atsiras daugiau pasitikėjimo ir bus galima ryžtis vedyboms.

Susituokusioms poroms reikia parodyti kantrybę ir pagarbą asmeninei antrosios pusės erdvei. Verta pažaboti savo egoizmą ir daugiau dėmesio skirti artimųjų poreikiams.

Tai padės išvengti pavojingų pagundų, kurios gali pakenkti šeimai.

Sveikata birželį jūsų nenuvils.

Ligos atsitrauks, galėsite atsikratyti skrandžio ir odos problemų.

Saikingas fizinis krūvis ir sveika mityba padės sustiprinti organizmo apsaugą.

Archyvų nuotr.

JJAUTIS

(04 21–05 20)

Pirmąjį vasaros mėnesį Jautis galės džiaugtis savo finansine padėtimi ir asmeniniu gyvenimu. Palankus metas pademonstruoti savo profesinius sugebėjimus.

Prieš jus atsivers galimybės padidinti pajamas ar kilti karjeros laiptais. Atsakomybė padidės,. Jei tikrai nebijote darbo, tai susidorosite net su sunkiausiomis užduotimis. Finansinė padėtis bus gera, gausite naudos iš netikėtų šaltinių.

Tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie ieško darbo, pasiseks jį rasti.

Pasiseks ir intensyviai ieškantiems savo antrosios pusės. Nereikėtų atmesti ir buvusio partnerio sugrįžimo. Tačiau prieš suteikdami žmogui antrą šansą, pagalvokite apie išsiskyrimo priežastis.

Porų gyvenime pirmoje mėnesio pusėje gali kilti nedidelių nesutarimų.

Venkite diskutuoti jautriomis temomis ir sekite savo žodžius. Emocinis nesivaldymas gali sukelti rimtų pasekmių.

Birželio mėnesį Jaučio sveikata nestreikuos. Tačiau reikia atkreipti dėmesį į savo psichinę būklę.

Norint išvengti emocinio perdegimo ir streso, būtina pasirūpinti visaverčiu miegu ir vengti pervargimo.

Archyvų nuotr.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Birželio mėnesį vienose gyvenimo sferose Dvyniams pavyks pasiekti nemažų laimėjimų, kai kuriose kitose jų lauks pokyčiai. Mėnesio pradžia bus palankus metas susirasti ir keisti darbus bei veiklą. Senajame kolektyve gali kilti nesutarimų, kolegos bandys jus provokuoti, tačiau reikia išlikti ramiems ir protingiems.

Ginčai su viršininkais neduos pageidaujamo rezultato, o pasekmės gali būti nenuspėjamos.

Vertėtų sumažinti ambicijas – šį mėnesį pasiekti geresnių rezultatų padės stebėtojo pozicija. Finansinė padėtis džiugins stabilumu. Tačiau jūs turite atsisakyti švaistymo. Galimos nenumatytos išlaidos, todėl taupymo režimas padės išsaugoti stabilią padėtį.

Pirmoje mėnesio pusėje Dvynių asmeniniame gyvenime gali įvykti malonūs pokyčiai. Jūsų ryšys su sielos draugu taps stipresnis, o pasitikėjimas tik didės.

Galėsite aptarti aktualius klausimus ir rasti kiekvienam tinkantį kompromisą. Šeimos santykiuose atsiras tam tikra įtampa, kils nesutarimų dėl smulkmenų.

Kad jie neperaugtų į didelį kivirčą, būtina elgtis taktiškai ir stengtis neįskaudinti sutuoktinio.

Sveikatos atžvilgiu šio Zodiako ženklo atstovų laukia geras mėnuo. Ligos atsitrauks, o jūs džiaugsitės gera savijauta. Sveika mityba ir mankšta sustiprins jūsų imuninę sistemą ir padės jums būti produktyvesniems.

Archyvų nuotr.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Pirmasis vasaros mėnuo Vėžiui nebus visai lengvas ir nerūpestingas.

Asmeniniame gyvenime ir profesinėje veikloje kils šiokių tokių sunkumų, tačiau piniginiuose reikaluose pasiseks. Įtempta atmosfera komandoje gali neigiamai paveikti jūsų darbo produktyvumą.

Net pradėsite galvoti apie darbo keitimą, bet neskubėkite priimti šio sprendimo.

Antroje mėnesio pusėje jūsų laukia komandiruotė, kurioje bus proga susipažinti su įtakingais žmonėmis. Tai turės įtakos jūsų karjeros raidai.

Galite rasti papildomą pajamų šaltinį ir sustiprinti savo finansinę padėtį.

Tarp gyvenimo partnerių gali kilti nesutarimų ir nesusipratimų. Abu bandys įrodyti savo pranašumą prieš kitą, o tai sukels beprasmiškus konfliktus.

Dėl to santykiuose gali išsivystyti rimta nesantaika. Nesakykite savo partneriui dalykų, kurie gali jį įskaudinti.

Nepaisant jus apėmusių stiprių jausmų, pasistenkite įsijausti į partnerio padėtį ir suprasti jo požiūrį. Antroje mėnesio pusėje situacija pagerės. Stenkitės praleisti daugiau laiko drauge su savo brangiausiu žmogumi.

Kelionės kartu padės sustiprinti santykius.

Šį mėnesį Vėžiui reikėtų atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Neignoruokite menkiausio negalavimo, kreipkitės į gydytoją, jei pajusite, kad kas nors jus neramina. Tai padės išvengti rimtų komplikacijų.

Archyvų nuotr.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Birželis Liūtui bus geras mėnuo darbo, karjeros ir finansų prasme, tačiau gana „audringas“ asmeniniame gyvenime.

Pirmoje mėnesio pusėje demonstruodami savo profesinę kompetenciją ir sumanumą galite pasiekti gerų rezultatų ir net išsikovoti paaukštinimą. Mėnesio pabaigoje jūsų autoritetas komandoje padidės, tačiau kartu išaugs ir konfliktų tikimybė.

Kai kurie kolegos ims regzti intrigas už jūsų nugaros, todėl turėtumėte rimtai vykdyti savo pareigas ir akylai dairytis į abi puses.

Neatmetama galimybė gauti papildomų pinigų iš netikėto šaltinio.

Sustiprėjęs Jupiterio ir Marso poveikis šį mėnesį gali išprovokuoti kivirčus poroje. Neleiskite partnerio įtarimams ir kylančiam pavydui sustiprėti, pasikalbėkite su juo ir nuraminkite.

Antroje mėnesio pusėje atmosfera namuose pagerės.. Susituokusių porų gyvenime viešpataus harmonija ir tarpusavio supratimas.

Pirmąjį vasaros mėnesį gali kilti medžiagų apykaitos sutrikimų, todėl reikėtų kruopščiau rūpintis savo mityba. Vairuotojai turėtų būti atidesni, nes padidės traumų ir nelaimingų atsitikimų pavojus

Archyvų nuotr.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šiam Žemės stichijos ženklui birželis bus nelengvas mėnuo, netrūks rūpesčių ir problemų. Sunkumai daugiausia bus susiję su profesine veikla.

Padidės atsakomybė, o tai sukels papildomą stresą ir įtampą.

Neužsikraukite per daug darbų ant savo pečių, dalį užduočių pasistenkite perleisti kolegoms. Jie bus pasirengę padėti.

Neatmetama galimybė, kad pasitaikys papildomas pajamų šaltinis, tačiau verta nugalėti pagundą iškart išleisti gautus pinigus. Jie turi būti racionaliai panaudoti. Ieškantieji geresnio darbo gali tikėtis sėkmės.

Santykiuose su savo sielos draugu Mergelė patirs tam tikrų keblumų. Bus sunku surasti bendrą kalbą. Stenkitės būti sąžiningi ir atvirai kalbėti apie savo nerimą ir rūpesčius.

Bendras laisvalaikis padės poroms sustiprinti ryšį ir įneš į kasdienybę įvairovės.

Mėnesio pradžioje Mergelei gresia nedideli sveikatos sutrikimai. Negalavimai, peršalimas ir su darbu susijęs stresas gali susargdinti.

Neignoruokite kūno signalų, kreipkitės į gydytoją ir atlikite tyrimą.

Archyvų nuotr.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Pirmasis vasaros mėnuo Svarstyklėms bus sėkmingas visose gyvenimo srityse.

Galėsite pasiekti laimėjimų profesinėje srityje. Jūsų kantrybė ir kruopštus darbas padės pasiekti geriausių rezultatų. Būsite įžvalgūs ir sugebėsite iš anksto numatyti piktadarių, kaišiojančių jums pagalius į ratus, kėslus.

Pasinaudoję įtakingų žmonių palaikymu, galėsite išspręsti problemas, kurios jus slėgė ilgą laiką. Galimos piniginės įplaukos iš nenumatytų šaltinių. Geras laikas tvarkyti nekilnojamojo turto reikalus.

Santykiuose su sielos draugu gali kilti nesusipratimų. Lengvai įsiplieks kivirčai, kur kiekvienas stengsis apginti savo požiūrį. Kad to išvengtumėte, pasistenkite atidžiau išklausyti partnerį ir daugiau laiko skirti bendram laisvalaikiui.

Kalbėkitės nuoširdžiai, bet būkite itin subtilūs ir taktiški, kad neįžeistumėte mylimojo neatsargiu žodžiu.

Šį mėnesį Svarstyklės nepatirs sveikatos problemų. Vienintelis dalykas, kurio reikia saugotis, yra apsinuodijimas maistu. Kruopščiai tikrinkite maisto produktų galiojimo laiką ir kokybę.

Archyvų nuotr.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Birželio mėnesį Skorpionui seksis profesinėje veikloje ir versle. Galėsite sustiprinti savo finansinę padėtį ir jaukiau įsirengti namus. Atsivers naujos veiklos galimybės, teks pakoreguoti savo strateginius planus.

Per šį laiką priimtas sprendimas investuoti į verslą pasirodys teisingas.

Atkaklus triūsas neliks tinkamai neįvertintas. Už puikų darbą sulauksite ir kolegų, iri viršininkų pagyrų bei paskatinimo.

Turėtumėte būti atsargūs su pinigais, švaistymas šį mėnesį bus nenaudingas, atsisakykite nereikalingų pirkinių.

Santykiuose su mylimu žmogumi kils keistų jausmų. Galite patirti stiprų vienišumo jausmą., atšalimo ir susvetimėjimo pavojų. Turite stengtis vienas kitą suprasti.

Svarbu atvirai išsikalbėti apie savo jausmus ir juos atvirai aptarti. Jei įmanoma, šiuo laikotarpiu venkite nereikalingų ginčų ir būkite kantrūs.

Antroje mėnesio pusėje pavyks pasiekti abipusį supratimą ir grąžinti į santykius aistros liepsną.

Birželio mėnesį gali padažnėti galvos skausmai ir nuovargis.. Stenkitės vengti ilgų kelionių ir vairuokite atsargiai.

Archyvų nuotr.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Pirmasis vasaros mėnuo Šauliui atneš teigiamų pokyčių įvairiose srityse, tačiau kai kurios problemos paaštrės. Sustiprės šaulio pasitikėjimas savo jėgomis.

Jis galės veikti drąsiai ir ryžtingai, todėl sugebės sutvarkyti daug svarbių reikalų. Verslas vystysis. Profesinėje veikloje Šauliui atsivers naujos galimybės.

Spartus karjeros augimas privers kai kuriuos bendradarbius nusigręžti, atsiras pavyduolių ir kenkėjų. Neleiskite savęs įtraukti į intrigas.

Skolininkai grąžins skolas, galimos premijos ir papildomos piniginės įplaukos.

Birželio mėnesį susituokusių šio Zodiako ženklo atstovų pasitikėjimą savo antrąja puse gal pakirsti trečias asmuo.

Neleiskite svetimiems kištis į jūsų santykius. Netikėkite tuo, ką jums sakys kiti, išsiaiškinkite tiesą su savo gyvenimo partneriu ir patys priimkite savo sprendimą. Geriau patikėti brangiu žmogumi, o ne tuo, ką kalba kiti.

Šį mėnesį Šauliui reikėtų skirti ypatingą dėmesį akims. Gali kilti virškinimo sutrikimų ir nemiga

. Turėtumėte pagerinti miego įpročius ir valgyti daugiau žalių daržovių.

Archyvų nuotr.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Birželis bus ne pats lengviausias mėnuo Ožiaragiui. Gali kilti problemų darbe ir asmeniniame gyvenime. Tačiau finansinė padėtis džiugins stabilumu.

Pirmoje mėnesio pusėje darbe galimi pakilimai ir nuosmukiai, atsiras naujų užduočių ir sunkumų. Būkite atsargūs: jūsų varžovai ir konkurentai laukia tinkamo momento pakreipti jūsų klaidas savo naudai.

Šis mėnuo Ožiaragiui gali būti sudėtingas bendraujant su artimaisiais. Tarp šeimos narių kils nesusipratimų dėl smulkmenų. Ožiaragis neišvengiamai bus įtrauktas į tuos nesutarimus.

Patartina laikytis neutraliteto ir pasistengti nekreipti dėmesio į smulkmenas. Turite atidžiai sekti, ką sakote, ir neprovokuoti konfliktų.

Daugiau dėmesio skirkite vaikams. Stebėkite savo kaimynus ir neleiskite jiems patekti į jūsų namus.

Birželio mėnesį ypatingą dėmesį skirkite sveikatai. Neužsiimkite savigyda, pablogėjus savijautai, kreipkitės į specialistus.

Archyvų nuotr.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenio pirmas vasaros mėnuo bus sėkmingas. Šiam Oro stichijos ženklui atsitvers keliai į paaukštinimą, sustiprės autoritetas, pagerės reputacija kitų akyse.

Netikėtai gauti pelningi verslo pasiūlymai padės sustiprinti materialinę padėtį.

Galimos nenumatytos išlaidos, tačiau finansinė situacija bus stabili. Seksis ir tiems, kurie intensyviai ieško darbo.

Dėl birželio mėnesį sustiprėjusios Saturno įtakos gali paaštrėti susituokusių porų problemas. Neatmetama ir rimtų konfliktų tikimybė, bet kokia smulkmena gali sukelti kivirčą ir išsiskyrimą.

Turite išlikti ramūs ir suvaldyti emocijas. Antroje mėnesio pusėje bus galima pasiekti santarvės ir pasikalbėti iš širdies.

Šį mėnesį gali paūmėti širdies ir kraujagyslių ligos, atsirasti skrandžio problemų.

Neignoruokite reguliarių medicininių patikrinimų, kad išvengtumėte rimtų komplikacijų.

Archyvų nuotr.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Birželis Žuvims bus profesinės sėkmės mėnuo. Per šį laiką pagerės materialinė padėtis.

Jūsų sunkus ir atkaklus triūsas duos gerų vaisių. Netikėtas naudingas pasiūlymas atvers puikių karjeros perspektyvų.

Jūsų sėkmės raktas bus tolerantiškas ir kultūringas bendravimas su žmonėmis.

Galėsite užsitikrinti įtakingų asmenų paramą. Palankus metas spręsti piniginius klausimus, investuoti, pirkti ar parduoti nekilnojamąjį turtą. Teisingai pasirinkti padės jūsų intuicija.

Asmeniniame Žuvų gyvenime bręsta malonūs pokyčiai.

Vieniši žmonės galės susipažinti su panašių pomėgių turinčiu asmeniu ir užmegzti rimtus santykius. Išsipildys meilės ieškančių šio Zodiako ženklo žmonių norai.

Svarbu neignoruoti likimo ženklų.

Šį mėnesį padidės traumų pavojus. Būkite atsargūs keliuose ir venkite ilgų kelionių. Stresas darbe gali sukelti apatiją. Tinkamas poilsio ir darbo balansas padės išvengti emocinio perdegimo.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt