Buvo apvogtas garsus operos solistas Merūnas Vitulskis: ilgapirštį pavyko pričiupti

Naujienos

Linksmojoje TV3 laidoje „Žaidimų kambarys“ susitiko operos solistas, tenoras Merūnas Vitulskis ir TV žiūrovė Rima. Dalyviai ne tik stojo į smagią kovą, bet ir atskleidė apie save įdomių faktų – žiūrovų laukė ryškiausių emocijų kupinas vakaras!

Tenorą M. Vitulskį šiandien žino visi lietuviai, tačiau laidos filmavime paaiškėjo, kad ne ką mažiau įdomi asmenybė yra ir jo priešininkė, žiūrovė Rima.

Pasirodo, kad moteris ne tik pati žiūri įvairiais televizijos programas, bet ir pati ne kartą yra jose nusifilmavusi. Ne tik žaidimuose, kurie yra didžiulė Rimos aistra, bet ir filmuose bei reklamose.

Ir nors tikroji Rimos profesija yra laikrodininkė, daugelis nustebs ant jos rankos neišvydę jokio laikrodžio!

„Kaip batsiuvys be batų, taip ir laikrodininkas be laikrodžio“, – šypsojosi laidos filmavime ji.

Merūno ir Rimos laukė daugybė įdomių užduočių. Po žaidimo Rima pasakojo, kad sunkiausi etapai jai pasirodė tos, kuriuose reikėdavo atsakymą atspėti – anot jos, čia gali padėti tik sėkmė. Jai pritarė ir Merūnas:

„Čia niekas nepadės. Arba atsakysite iš bendro išsilavinimo, arba ne. Arba lydės sėkmė ir atspėsite, arba ne. Aišku, galima bandyti šiek tiek strateguoti ir atsakinėti į klausimus atmetimo principu. Tačiau, ruoškis taip, kaip nori, skaityk tiek knygų, kiek nori, bet gyvenimas, turbūt, pats tave atveda į tuos atsakymus.“

Rimą labiausiai sužavėjo muzikinė užduotis, o Merūną – paskutinė, kurios metu metamas kauliukas.

„Puikus žaidimas – niekada nežinai, kas gali nutikti. Ar kauliukas pasuks tavo likimą į kairę, ar tavo nepasitikėjimas savimi ir dvejonės viską apvers“, – sako jis.

Šio labiausiai intriguojančio etapo metu, kai reikia nuspėti, ką apie tam tikrus dalykus galvoja tv3.lt skaitytojai, Merūnui ir Rimai teks pasukti galvą apie vagystes.Čia asmenine istorija pasidalino ir Merūnas.

„Iš manęs visai neseniai pavogė dviratį, bet mes vagį pagavome. Pasirodo, kad jis buvo pavogęs jau 45 rajono dviračius!“ – pasakojo jis.

Pranešimas spaudai

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt