Čikagoje užšalo elektromobiliai ir vaizdelis primena automobilių kapines.

Naujienos

Galbūt kažkada elektrinės transporto priemonės ir išstums iš rinkos automobilius su vidaus degimo varikliais, tačiau pastarosiomis dienomis elektromobilių savininkai akivaizdžiai pralaimi šaltam Čikagos orui, informuoja „FOX32″.

Viešosios įkrovimo stotelės per pastarąsias kelias dienas virto automobilių kapinėmis.

„Nieko. Jokio progreso. Vis dar nulis procentų”, – teigė porą dienų savo elektromobilį „Tesla Oak Brook” įkrovos stotelėje bandęs įkrauti Taileris Berdas.

T.Berdas buvo tarp dešimčių kitų Oak Brook miestelio „Tesla” savininkų, desperatiškai laukiančių, kada jų elektromobiliai „atgis”. Bendrą situaciją visame Čikagos regione puikiai iliustravo ilgos eilės ir daugybė įkrovos stotelėse paliktų elektromobilių.

Pati „Tesla” neatsakė į „FOX 32″ elektroninius laiškus bei skambučius, tačiau Čikagos automobilių ekspertas nurodė, kad yra keletas dalykų, kuriuos elektromobilių savininkai privalo padaryti atėjus tokiems šalčiams. „Žmonės turi išmokti dirbti ir naudotis bet kuria nauja technologija”, – nurodė Markas Bilekas iš Čikagos automobilių prekybos asociacijos.

Pasak jo, per didelius šalčius su problemomis gali susidurti visi elektromobiliai, todėl prieš pradėdami krauti akumuliatorių, vairuotojai privalo jį „pabudinti”.

„Per šaltį taisyklė „pajungei ir pamiršai” negalioja. Turite iš anksto paruošti akumuliatorių, o tai reiškia, kad turite pašildyti jį iki optimalios temperatūros, kad galėtumėte greitai įkrauti”, – patikslino M.Bilekas.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!