Donatas Montvydas prabilo apie skyrybas ir sklandančias kalbas: „Esu tikras dėl savo orientacijos“

Naujienos

Po kurį laiką viešojoje erdvėje sklandžiusių gandų apie skyrybas, atlikėjas Donatas Montvydas (36 m.) nutarė prabilti.

Socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje žinomas vyras atvėrė širdį ir pasidalijo įrašu, kuriame pirmą kartą pasisakė apie tai, kad skiriasi su žmona Veronika Montvydiene bei pakomentavo gandus apie orientaciją.

„Esu priėmęs sprendimą nekalbėti viešai apie savo asmeninį gyvenimą, bet pastaruoju metu jaučiu, kad tai suteikia per daug vietos kalboms, kurios žeidžia mane ir mano šeimą. Pasirinkau likti viešu asmeniu dėl meilės muzikai ir kūrybai, niekada nesiekiau dirbtinai sukurto dėmesio ar populiarumo.

Šia žinute dalinuosi ne tam, kad žmonės atkreiptų dėmesį į mano talentą, pasiekimus ar vertybes, bet visų pirma, norėdamas apsaugoti ir nuraminti savo artimuosius. Šiuo metu aš ir mano žmona Veronika esame skyrybų procese, tačiau kartu sukūrę tiek daug – šeima mes būsime visą gyvenimą.

Ši moteris yra mano nuostabiausių pasaulyje vaikų mama, mano daugumos didžiausių gyvenimo įvykių palaikytoja, mano antra pusė, su kuria ir toliau palaikome draugišką, mylintį santykį, o už galimybę pajausti šiuos tikrus dalykus būsiu dėkingas visą gyvenimą. Gerbiančių mane ir mano šeimą, prašau nespekuliuoti bei neieškoti priežasčių.

Visi gandai, kuriuos esu girdėjęs, tik patvirtina, kodėl šių dienų pasaulis yra toks nesaugus, paviršutiniškas ir neatsakingas. Matyt, ši žinutė taip pat daug nepakeis, bet iš pagarbos sau negaliu likti tik stebėtojo pozicijoje.

Palaikau LGBT bendruomenę, kaip ir jai priklausantį savo draugų ratą, tačiau aš pats visada buvau ir esu tikras dėl savo orientacijos. Niekada neturėjau potraukio ar santykių su vyrais. Buvau ir liksiu ištikimas moterims.

Būtent tokį save pažįstu ir jaučiu. Neturiu jokio pagrindo teisintis ar dalintis šia informacija, nes tai yra kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas – nepaisant to, norėjau tam padėti tašką. Ši žinutė skirta tik tiems, kam aktualu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Donatas Montvydas (@donnymontell)

Ačiū, kad gerbiate mūsų privatumą. Daugiau komentarų šiomis temomis nebus“, – rašė jis.

Primename, kad pora susituokė 2013 m. ir augina du vaikus – dukrą Adelę ir sūnų Kajų.

Šaltinis: lrytas.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt