Efektyviausias būdas išlaisvinti užsikimšusį kriauklę per kelias sekundes.

Naujienos

Užsikimšusi kriauklė ne visada reiškia, kad jums reikia santechniko. Daugeliu atvejų užsikimšimą galite pašalinti patys vos per kelias minutes. Jums tiesiog reikia žinoti, kaip tai padaryti. Atskleisime jums veiksmingus metodus, kaip atkimšti užsikimšusią kriauklę.

Jūs neprivalote taisyti kiekvieno prietaiso namuose, žinoma, jums gali padėti profesionalai. Bet jei problema yra gana nereikšminga ir galite ją išspręsti patys, kam leisti pinigus? Kai jūsų virtuvės ar vonios kriauklė užsikemša, užuot kvietę santechniką, patys sutvarkykite problemą. Tai paprasčiau, nei manote.

Kodėl kriauklė užsikemša?

Dažniausiai užsikimšimas atsiranda dėl kriauklės nepriežiūros ar netinkamo naudojimo. Virtuvėje sumontuotas prietaisas dažniausiai užsikemša, kai leidžiate į vamzdžius patekti maisto likučiams, riebalams, kavos tirščiams. Ten jie kaupiasi, o galiausiai jų būna tiek daug, kad vanduo negali pratekėti. Vonios kambaryje kriauklė dažniausiai yra užkimšta kosmetikos priemonėmis ir plaukais. Kad neprireiktų santechniko, į kanalizaciją turėtumėte įmontuoti atliekų surinkimo sietelius.

Tai padės jums atkimšti kriauklę

Gurgimas, stovintis vanduo kriauklėje ir nemalonus kvapas – tai akivaizdūs įrodymai, kad kriauklė užsikimšusi. Nebėkite ir į parduotuvę pirkti cheminių priemonių. Yra geresnis, natūralus ir labai efektyvus būdas išspręsti problemą. Jums tereikia acto ir kepimo sodos – dviejų dalykų, kuriuos paprastai visi turi virtuvės spintelėje. Užsikimšusiai kriauklei atkimšti tai puikus mišinys.

Paruoškite 500 ml acto ir keturis šaukštus kepimo sodos. Pirmiausia į didelį dubenį supilkite actą, tada įdėkite kepimo sodos. Prasidės cheminė reakcija, dėl kurios susidarys putos. Negaiškite laiko ir kuo greičiau pilkite mišinį į kanalizaciją. Šis šarminis mišinys turėtų veiksmingai pašalinti kamštį. Galiausiai virdulyje užvirinkite vandenį. Kai jis pradės virti, į kriauklę supilkite 1,5 litro.

Esant dideliems užsikimšimams naudokite kitas priemones

Kartais užsikimšimas yra toks didelis, kad paprastų priemonių naudojimas neduoda jokios naudos. Pirma mintis tokioje situacijoje yra: santechnikas! Nesijaudinkite, tai tik paskutinė išeitis. Kol kas neieškokite jo numerio. Vietoj to suraskite guminę pompą. Tai senas, bet efektyvus būdas rimtesnę kamštį nustumti gilyn į nuotekų sistemą. Vienintelis dalykas, kurį reikia atsiminti, kad šis triukas veiktų, yra uždengti visas kriauklės angas.

Pompą galite nusipirkti parduotuvėje. Ją naudoti tikrai nesudėtinga. Jei tai nepadės jums atkimšti kriauklės, tuomet jau galite kviesti santechniką. Bet tikime, kad jums tikrai pavyks ją atkimšti patiems.

kriauklę

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt