Vakarais prieš miegą suvalgykite medaus. Nustebsite, kokį gerą poveikį tai turės!

Sveikata

Sakoma, kad blogai prieš miegą valgyti saldumynus, jau nekalbant apie gryną cukrų. Bet medus yra kitoks. Medus pasižymi gydomosiomis savybėmis ir, tinkamai vartojamas nedideliais kiekiais, gali pagydyti kūną.

Medus vadinamas saldžiu, skystu auksu ir kartais dar sveikatos eliksyru. Vartojant jį kartu su kitais maisto produktais, jis naudingas organizmui. Šį kartą papasakosime, kaip tinkamai vartoti medų vakare.

Padeda užmigti

Medus yra natūralus raminamasis vaistas. Produktas turi įtakos melatonino išsiskyrimui. Jis padeda hormonams, nervų sistemai ir audiniams, atsakingiems už sveiką miegą. Suvartojus šaukštą medaus prieš einant miegoti, gerai pailsima.

Jei toleruojate laktozę, prieš miegą gerkite pieną su medumi. Šiek tiek pašildykite pieną. Gėrimas mažina stresą.

Degina riebalus

Naktį vyksta aktyvus riebalų deginimo procesas. Medus suaktyvina medžiagų apykaitą, todėl padeda geriau deginti riebalus. Hormonas, vadinamas oreksinu, vaidina labai svarbų vaidmenį deginant kalorijų perteklių. Medus yra turtingesnis oreksino nei bet kuris kitas maistas.

Gerina kepenų sveikatą

Kepenų audinys aktyviausiai atsinaujina naktį. Medumi paskanintos moliūgų sultys yra maistingos ir pašalina toksinus iš kepenų.

Palaiko imunitetą

Receptas naudojamas gydant peršalimą ir gripą, taip pat sergant virusinėmis ir bakterinėmis ligomis. Nulupkite moliūgą, sutarkuokite ir pridėkite medaus. Vartokite po vieną arbatinį šaukštelį prieš miegą. Mišinys stiprina imunitetą.

Įkrauna energijos

Ar atsibundate ryte be jėgų? Būna atvejų, kai tiesiog užmiegate ir atsikeliate taip, lyg būtumėte sumuštas. Pabandykite prieš miegą išgerti vandens su medumi. Ryte pabusite daug žvalesnis.

Kaip priedą, pateikiame puikų pusryčių receptą. Į 1 litrą virinto vandens pridėkite riekelę plonai supjaustytos citrinos, tarkuotos citrinos žievelės, truputį imbiero ir 1 šaukštą medaus. Išgerkite pusę puodelio ryte, o likusį – per dieną. Tai energetinis gėrimas. Jis pasitelkiamas, kai kūnas yra pavargęs.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!