Elvyra ištekėjo už į anūkus tinkančio nigeriečio: „Esu laiminga su juo“

Naujienos

Elvyra – keturių vaikų mama, dvylikos anūkų močiutė – internetu susipažino su jaunuoliu iš Nigerijos, tinkančiu jai į anūkus. Elvyra nuvyko pas simpatiškąjį nepažįstamąjį į Nigeriją, vizitas baigėsi prie altoriaus – pora susituokė. Tačiau iš svetimos šalies į Lietuvą Elvyra grįžo viena.

Neįtikėtina meilės istorija – TV3 laidos „TV Pagalba“ pokalbių studijoje. 

Kaip pasakoja Elvyra, su nigeriečiu Ebuka ji susipažino internetu. Pirmiausia jis slapukavo – neatskleidė savo tautybės ir amžiaus.

„Bendravom kokius 3 metus. Jis buvo nuslėpęs amžių, man jo nesakė. Iš pradžių savęs nerodė“, – poros pažintį prisimena Elvyra.

Bet laikui bėgant vyras apie save atskleidė daugiau detalių.

„Jis manęs paklausė: ar nesi rasistė? Sakau, kodėl aš turiu būti rasistė, kodėl aš turiu žmones skirstyti? Jie gi visi vienodi – visi nori gyventi. Jis tada pasakė, kad yra juodaodis. O tada jis prisipažino, kiek jam yra metų… Man į anūkus tinka – 28 metai jam. O man 64“, – atvirauja moteris.

Kelionė į Nigeriją ir vestuvės

Elvyra neslepia – jai atsibodo gyventi dėl kitų, ji nori pradėti gyventi dėl savęs, tad meilė Ebukai yra svajonės išsipildymas.

„Užauginau vaikus, aš dabar noriu dėl savęs pagyventi, nes visą gyvenimą buvau sukaustyta“, – sako Elvyra.

Kai tik susipažino su Ebuka, Elvyra su juo bendravo angliškai, tačiau nigerietis pradėjo intensyviai mokytis lietuvių kalbos, tad dabar su Elvyra jis bendrauja lietuviškai. Kai pora suprato, kad vienas be kito jie nebegali gyventi, Ebuka pasikvietė Elvyrą į Nigeriją.

„Iš pradžių pagalvojau: skristi į nežinomybę? Buvo šiek tiek baisu. Ebuka nupirko lėktuvo bilietus ir pirmyn, ir atgal“, – prisimena moteris.

Ebuka aprodė Elvyrai Nigeriją. Miestas, kaip pasakoja Elvyra, ją nuvylė – prastos kokybės keliai, vargingai gyvenantys žmonės, nešvara. Tačiau jai labai patiko zoologijos sodas – kaip pasakoja moteris, tai buvo kažkas, ko Europoje nerasi.

Elvyra su Ebuka (tv3.lt koliažas)

Ebukos šeima šiltai priėmė Elvyrą, tad, gavusi Ebukos šeimos palaiminimą, Elvyra susituokė su nigeriečiu vyru. O savo vaikams apie tai pranešė tik po santuokos.

Problemos dėl vizos

Po vestuvių jaunavedžiai turėjo savaitę atostogų, kurią praleido vienas su kitu – kupini meilės ir džiaugsmo. Tačiau tada Elvyra turėjo grįžti į Lietuvą – viena, nes Ebukai atvykti į Europą neleido.

„Man buvo sunku išsiskirti. Bet aš ten buvau tik svečias. Iš Nigerijos išvykau būdama žmona. Bet į Lietuvą grįžau viena“, – sielvartu dalinasi Elvyra.

Nigerijoje nėra Lietuvos ambasados, todėl vizos gavimo procesas labai prailgo – Ebuka su Elvyra susituokė 2023 m. rugsėjo mėnesį, tad jau virš pusės metų nebemato vienas kito.

„Noriu, kad jis atvyktų, man yra reikalinga vyriška ranka. Reikia jo į kaimą“, – teigia moteris.

Elvyra neabejoja, kad jis nori su ja gyventi, kad jis nebendrauja su ja tik dėl galimybės gauti Europos Sąjungos pasą.

„Aš esu laiminga su juo. <…> Jis Dievu tiki, jis niekam blogo nelinki. Jis man jokių abejonių nekelia. Žinau tas istorijas, kur apgauna moteris, o aš jam pinigų nesiunčiu – jis pats viską padarė“, – tikina moteris.

Naujai iškepta nuotaka turi vieną prašymą.

Kokį, sužinokite vaizdo įraše straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt