Grįžusi į sceną „Dinamika“ pradėjo 30-mečio turą per Lietuvą: nustebino savo įvaizdžiu

Naujienos

„Ačiū tau už tavo meilę, ačiū tau, kad tu esi…“, – Valentino dieną visai taip, kaip prieš dešimtmečius dainavo Irma Jurgelevičiūtė, o pilna Panevėžio „Kalnapilio“ arena negailėjo plojimų. Legendinė grupė „Dinamika“ pradėjo ilgai lauktą, jubiliejui skirtą, turtą per Lietuvos arenas. Koncertų laukia ir dar keturi – Šiauliuose, Vilniuje, Klaipėdoje ir Kaune.

Hitai, vienas po kito sekę koncerte, netruko pakelti arenos ant kojų. Nuo koketiškos „Padovanok man“ iki nostalgiškosios „Meilės lietus“ – romantiškos nuotaikos nestigo ne tik ant scenos, bet ir tarp susirinkusiųjų grupės gerbėjų.

„Dinamika“ vadinta viena intensyviausiai koncertuojančių grupių Lietuvoje, per metus surengdavusi bent po 100 koncertų. Irma Jurgelevičiūtė prisipažino tokio susitikimo po pertraukos laukusi nekantriai. „Prieš akis – nepakartojamas vakaras“, – sakė ji.

Tarp grupės gerbėjų – nuo jauniausių iki vyriausių. Ir nors pastaraisiais metus aktyviai nekoncertavo, „Dinamikos“ nariai džiaugėsi matydami šėlstančius skirtingų kartų melomanus. Specialiai koncertui ruoštos naujos pažįstamų dainų aranžuotės abejingų nepaliko.

Grupė ant scenos publiką maloniai stebino ne tik trykštančia energija, bet ir įspūdingais sceniniais kostiumais. Dizainerė, „The Pose brand“ įkūrėja Kamilė Bukauskaitė bei aukštosios mados meistrė Valerija Fic I. Jurgelevičiūtei sukūrė tris sukneles. „Svarbiausia, kad Irma ant scenos galėtų judėti patogiai ir jaustųsi savimi“, – paskutinius akcentus užkulisiuose dėliodama sakė dizainerė.

Patys ištikimiausi gerbėjai dar iki koncerto ėmė rikiuotis ir prie koncertinės atributikos kioskelio. Čia jų laukė paruošti marškinėliai, albumai, kiti aksesuarai. „Juk tai – galimybė persinešti dalį legendos namo“, – juokavo stovintieji eilėje.

Po koncerto gerbėjai skirstytis taip pat neskubėjo – kelias minutes visa arena skandavo šūksnius „pakartot“, kiti lūkuriavo, norėdami kartu nusifotografuoti ar paprašyti grupės narių autografų. „Ačiū jums už jūsų meilę, ačiū jums, kad esate“, – nuaidėjus paskutiniams akordams atsisveikino dainininkė I. Jurgelevičiūtė.

Grupės „Dinamika“ turas dar tik prasideda – jau šiandien grupė pasirodys Šiaulių arenoje, vasario 23 dieną drebins Vilniaus „Avia Solutions Group“ areną, kovo 1-ąją kvies susitikti Klaipėdos „Švyturio arenoje“, o turą užbaigs Kaune, „Žalgirio“ arenoje kovo 16 d. Po koncertų Lietuvoje, Balandžio mėnesį grupė aplankys gerbėjus ir užsienyje – laukia kelionės į Oslą, Londoną bei Dubliną.

Šaltinis: lrytas.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!