Į eismo įvykį pateko su pavėžėju vykusi R.Juknevičienė, nukentėjo dvi pėsčiosios

Naujienos

Sostinėje, netoli Lietuvos nacionalinės filharmonijos pastato, ketvirtadienio vakarą pavėžėjo automobilis, kuriuo vyko europarlamentarė Rasa Juknevičienė, partrenkė dvi merginas.

Kaip penktadienį nurodė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Julija Samorokovskaja, pirminiais duomenimis, ketvirtadienio naktį 22.37 val. gautas pranešimas, jog prie Filharmonijos automobilis važiuodamas atbulas partrenkė dvi merginas.

Atvykus minėtu adresu, policijos pareigūnus pasitiko pranešėja, kuri papasakojo apie matytą eismo įvykį. Apžiūrėti merginų atvyko ir medikai, bet jų pagalbos neprireikė.

Savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ sureagavo ir europarlamentarė Rasa Juknevičienė, ji teigia, jog ketvirtadienio vakarą po konferencijos ji išsikvietė „Uber“ pavėžėją.

Europarlamentarė mini, kad važiuodama buvo užsiėmusi savo reikalais, todėl paties įvykio nepastebėjo, tik nurodė pajutusi, kaip vairuotojas padarė staigų manevrą norėdamas apsisukti.

„Pamaniau, užkliudė gal stulpelį, kuriuos mačiau pro savo šoninį langą. Vairuotojas išlipo pažiūrėt (…) sako, mergina telefonu kalbėjo eidama, nematė, ir užkliudžiau. Atsisukau, žiūriu, dvi merginos valosi kelius“, – savo paskyroje rašė R. Juknevičienė.

Anot politikės, pagalbos užsienietėms neprireikė, vairuotojas apsikeitė kontaktais ir pažadėjo susisiekti.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt