Į kruviną teroro išpuolį sureagavo Rusija: pasaulis „turi pasmerkti šį niekingą nusikaltimą“

Naujienos

Rusija penktadienį pasmerkė šaudymą ir gaisrą vienoje Maskvos koncertų salėje, pavadinusi tai kruvinu teroristiniu išpuoliu.

„Visa pasaulio bendruomenė turi pasmerkti šį niekingą nusikaltimą!“ – platformoje „Telegram“ parašė Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova.

Saugumo tarnyba FSB pranešė, kad per išpuolį žuvo ir buvo sužeista žmonių.

Išpuolis Rusijos koncertų salėje yra „siaubingas“ – Baltieji rūmai

Baltieji rūmai penktadienį pareiškė užuojautą „siaubingo“ šaudymo Maskvos koncertų salėje aukoms ir nurodė, kad stengiasi gauti daugiau informacijos.

„Mūsų mintys yra su šio baisaus šaudymo išpuolio aukomis“, – žurnalistams sakė Nacionalinės saugumo tarybos atstovas spaudai Johnas Kirby.

„Vaizdai tiesiog siaubingi ir tiesiog sunku į juos žiūrėti“, – pridūrė jis.

Baltieji rūmai: šiuo metu nėra jokių požymių, kad Ukraina būtų prisidėjusi prie išpuolio Maskvoje

Baltieji rūmai penktadienį pareiškė nematantys jokių požymių, kad su Rusijos invazija kovojanti Ukraina būtų susijusi su mirtinu išpuoliu Maskvos koncertų salėje.

„Šiuo metu nėra jokių požymių, kad Ukraina ar ukrainiečiai būtų susiję su šaudymu“, – žurnalistams sakė Nacionalinio saugumo tarybos atstovas Johnas Kirby. „Šią ankstyvą valandą noriu jus patikinti, kad nėra jokio ryšio su Ukraina“, – pridūrė jis.

40 žmonių žuvo ir daugiau kaip 100 buvo sužeisti per teroro aktą koncertų salėje „Crocus City Hall“ Maskvos šiaurės vakaruose, praneša „Telegram“ kanalas „112“, remdamasis šaltiniu, rašo portalas „Meduza“.

Rusijos valdžia kol kas nepateikia oficialių duomenų apie žuvusiuosius ir sužeistuosius. Anksčiau buvo pranešta, kad degančiame pastate gali būti įstrigę keli šimtai žmonių. Į įvykio vietą atvyko specialiosios pajėgos ir ugniagesiai, vyksta evakuacija.

Kovo 22-osios vakarą, prieš grupės „Piknik“ koncertą, keli ginkluoti vyrai maskuojamosiomis uniformomis paleido ugnį į koncertų salės „Crocus City Hall“ lankytojus ir darbuotojus. Netrukus pastatas užsidegė. „Telegram“ kanalų teigimu, užpuolikai galėjo užsibarikaduoti pastate.

 

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt