Ingridos Martinkėnaitės draugė iš Amerikos nustėro: ką jūs čia valgote?

Naujienos

Visiems puikiai žinoma moteris, mama ir populiarios merginų grupės „69 danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė atidžiai savimi rūpinasi, o įvairiausiais sveikos gyvensenos patarimais dalijasi ir su savo gerbėjais.

Ingrida Martinkėnaitė pripažino, kad kartais sugalvoti, ką valgyti Lietuvoje žiemą yra tikras iššūkis. Tą pastebėjo ir jos draugė iš Amerikos.

„Kai mano viena draugė atvažiavo iš Amerikos pas mus į Lietuvą, klausė, ką mes čia žiemą valgome. Sakiau, kad bulves“, – laidoje „Virtuvės istorijos“ juokėsi I. Martinkėnaitė.

Pati Ingrida taip pat dažnai laiką leidžia svetur – savo antruose namuose – Gran Kanarijoje.

„Gran Kanarijoje aš tikrai atsigaunu. Atsigauna ir oda, pakyla energijos kiekis“, – teigė ji.

Priėmė iššūkį

Kaip įprasta, Ingrida laidos vedėjai atskleidė savo mėgstamiausių ingredientų trejetuką, iš kurių Ilona Juciūtė sugalvojo patiekalą ir pagamins jį kartu su savo viešnia. Tiesa, laidos vedėja neslėpė – iššūkis šįkart teko labai sunkus!

Ir viskas dėl to, jog mėgstamiausi Ingridos ingredientai – avokadas, tunas ir… bananai!

„Šie trys produktai yra tiesiog tobuli, nes su jais gali išgyventi visą dieną. Dienos racionas tikrai bus puikus, nes gausi ir sveikų baltymų, ir ląstelienos, ir energijos“, – kalbėjo laidos viešnia.

Priėmusi iššūkį pagaminti patiekalą, kuriame būtų panaudoti visi šie produktai, Ilona Ingridai pasiūlė paruošti itin lengvą, bet labai skanų užkandį – brusketas su avokadu ir tunu. Kaip laidos vedėjai pavyko šiuos tris ingredientus sujungti į vieną?

Ingrida Martinkėnaitė BNS Foto

Ingrida – tikrai ne pirma laidos pašnekovė, kuri taip dievina tuną ir avokadą. O kuo žinomą moterį sužavėjo bananai, ir kokius patiekalus su jais ji mėgsta gaminti?

Anot dainininkės, šis vaisius – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori turėti puikią dienos pradžią.

„Bananai turi ne tik daug kalio, bet ir suteikia nemažai energijos. Bananai yra tobulas pasirinkimas pradėti dieną, tačiau vakare jų valgyti nerekomenduočiau. Kalbant apie mano pusryčius, esu mėgėja pavalgyti saldžiai ir skaniai. Rytais sau gali leisti valgyti viską, nes dienos eigoje viskas yra išdeginama. Todėl pusryčiams dažnai renkuosi blynelius, grikių ar avižinių dribsnių košes. Pietums mėgstu valgyti avokadą, nes tai yra puikus užkandis, savyje turintis labai daug gerų mineralų ir riebalų, kurie padeda skaidyti ir bloguosius riebalus“, – savo mitybos įpročiais dalinosi I. Martinkėnaitė.

Vieno patiekalo neleidžia sau valgyti jau daug metų

Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad Ingridos mityba yra nepriekaištinga ir visuomet sveika, moteris laidoje pasakojo, kad jai, kaip ir kiekvienam iš mūsų, pasitaiko visko. Nedidelių nuodėmių lėkštėje – taip pat. Visgi, egzistuoja vienas būdas, kuris žinomai moteriai padeda susilaikyti nuo nereikalingų kalorijų.

„Kartais tikrai leidžiu sau pasmaguriauti. Tik, jei noriu suvalgyti kažko skaniau ir daugiau, aš tai darau pasirinkdama sveikesnius variantus. Pavyzdžiui, jei noriu saldumynų, renkuosi ne saldainius, o sveikus sausainiukus su riešutais. O kalbant apie riebesnius patiekalus, dar visai neseniai sesuo man atsiuntė nuotrauką, kurioje buvo bulviniai blynai. Tuomet suvokiau, kad tokių blynų turbūt nevalgiau jau 10-15 metų, nes tiesiog neleidžiu sau apie juos net pagalvoti“, – juokėsi garsi moteris.

O jau kitą mėnesį Ingridos laukia ypatingas įvykis – koncertas Kaune, „Žalgirio“ arenoje. Anot Ingridos, tai – didžiausias grupės „69 danguje“ koncertas karjeroje!

„Mūsų grupės sėkmės paslaptis – darbas. Niekada nenorėjome ir nesistengėme būti žvaigždės – mes tai darėme iš idėjos. Todėl neturėjome laiko susirgti ir žvaigždžių liga. Su merginomis labai laukiame šio koncerto, kuris įvyks jau balandžio 27 dieną. Visus labai kviečiame į didžiausią mūsų karjeros koncertą, kuriame skambės geriausios mūsų dainos“, – kalbėjo I. Martinkėnaitė.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!