Įžvelkite ateitį su naujausiu Naglio Šulijos horoskopu!

Naujienos

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Saulė juda tikslingu, kryptingu ir pirmyn žvelgiančiu Ožiaragio ženklu, taip elgtis mokys ir mus. Ką gi, metų pradžia – tas laikas, kai klojami ateities pamatai.

Šeštadienį Saulė pereis į Vandenio ženklą ir iš karto prasilenks su despotiškuoju Plutonu ir jų energijos susipins. Taigi, savaitės pabaiga – laikas, kai veikiama despotiškai ir tiesmukai. To veikimo mastelis gali būti didelis, apie asmenines atskiro asmens kančias net nepagalvojant.

Mėnulis kasdien ir kasnakt vis pilnesnis (nors Pilnaties dar nepasieks), – tai ženklas, kad laikas yra palankus pradėti naujus darbus arba imtis iniciatyvos svarbiose mums srityse – su pilnėjančiu nakties šviesuliu jie eisis sklandžiau.

Merkurijus su Marsu taip pat juda Ožiaragio ženklu, tad dėl jų buvimo čionai racionalumo ir į ateitį nukreipto veiksmo akcentas tik stiprėja. Kartu reikia pastebėti, kad Merkurijus atsakingas už mūsų protinę veiklą ir jos išraišką – žodį, o Marsas – tai veiksmas, kova. Kitaip tariant, Marsas + Merkurijus = ne tik kovingas žodis, bet ir kovinė informacija.

Kitaip tariant, dabar niekas nesivargins ieškoti argumentų ir diskutuoti, bet bus nusiteikę žerti savo mintis ir visiškai neskubės aiškintis teisingos jos ar ne. Jei galvosime, kad Merkurijus – tai informacija, o Marsas – tai kova, vadinasi šią savaitę gali pasigirsti daug agresyvios propagandos ir tai laikas, kai galima sulaukti kompiuterinių atakų ir panašių dalykų.

Vėlgi, Merkurijus yra dalykinio gyvenimo valdovas, o dėl Marso įtakos jis įgis daug papildomos energijos – dalykinis aktyvumas dabar bus labai didelis. Ši aplinkybė gerai dera su pilnėjančiu Mėnuliu – vektoriai sutampa.

Venera vis dar keliauja Šaulio ženklu, yra pilna energijos, pasitikėjimo savimi, savo orumu ir savo valdomose srityse skatins mus veikti ryžtingai bei tiesmukai, Subtilumo bus mažai, bet tikrai nestigs efektyvumo.

Apibendrinant, savaitė bus kupina visokiausios veiklos, pirmiausia dalykinės. Visa kita palauks.

Avinas

Siekiai. Atrodo, nestigs darbų darbe, profesijos srityje. Kita vertus, nestigs ir jėgų, todėl visi tikslai bus pasiekti greitai ir efektyviai. Ypatinga sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, taip pat tiksliais prietaisais. Tikėtina, kad šios pastangos atneš ir apčiuopiamos naudos. Tęsiasi palankus laikas žiemos kelionei – pailsėti pavyktų puikiai.

Jautis

Kol kas. Tai, kad darbe prasideda žiemos darbymetis, paaiškės tiktai savaitės pabaigoje. Vadinasi – smarkiau įsibėgėti pavyks tik kitą savaitę. Kol kas palankus laikas įvairiausiai veiklai, susijusiai su užsieniu ir kelionėmis. Puikiai sektųsi kelionės, kurios verčia, skatina smarkiau pajudėti. Dalykinė su kelionėmis susijusi veikla sektųsi irgi kuo puikiausiai.

Dvyniai

Svarbiausia – ryšys. Dalykinės veiklos bus nedaug, darbe darbai vyks savo ruožtu, o namie karaliaus įprasta tvarka. Palankus laikas palaikyti ir puoselėti asmeninius ryšius, santykius su jums svarbiu žmogumi. Galimos malonios pažintys. Savaitės pabaigoje ims klostytis palankios kelionei arba su užsieniu susijusiai veiklai aplinkybės. Įsibėgės jos kiek vėliau.

Vėžys

Ana pusė. Dabar daug kas priklausys ne nuo jūsų norų arba valios, o nuo išorės – nuo besiklostančių aplinkybių arba kitų asmenų veiklos. Ta ana pusė gali būti ir labai veikli, ir ganėtinai kūrybinga, todėl palankiau prie jos prisitaikyti, o ne su ja kovoti. Taip pat ši savaitė palanki rūpintis įvairiais sveikatos, sveikatingumo reikalais.

Liūtas

Kantriai ir pareigingai. Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, visokių reikalų tvarkymo gali būti gana daug. Nieko nepadarysi, teks pareigingai klampoti. Taip pat dabar yra palankus laikas užsiimti sveikatos ir sveikatingumo reikalais. Taip pat dabar gali būti daug progų smagiai pasilinksminti, sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba.

Mergelė

Linksmai. Linksmas laikas – būsite kūrybiški, su įkvėpimu kursite mielus, gražius ir įdomius dalykus – ir sau, ir esantiems kartu. Bus ir daug progų smagiai pasilinksminti, bet vyraus pramogos, kurios skatina smagiai pajudėti. Taip pat tęsiasi palankus laikas stengtis, kad namie būtų dar gražiau, dar jaukiau, o namiškiai – dar laimingesni.

Svarstyklės

Namai namučiai. Turbūt daugiausia laiko, dėmesio ir pastangų paprašys namų, šeimos ir namiškių reikalai. Puikus laikas tęsti arba imtis naujų svarbių darbų, pertvarkų ar kitokios veiklos, kuriai reikia valios, jėgų ir išmanymo. Taip pat ši savaitė atneš smagaus bendravimo ir susitikimų su draugais. Pramogos prasidės savaitės pabaigoje.

Skorpionas

Judriai. Dabar bus daug bendravimo – daugiausia dalykinėmis temomis, bet asmeninės irgi nebus pamirštos. Daug judėsite, patiks daryti tai greitai. Galimos neilgos kelionės ir išvykos. Taip pat sėkmė lydės ir tvarkant piniginius reikalus, siekiant finansinės ar kitokios apčiuopiamos naudos. Namų reikalai parūps savaitės pabaigoje.

Šaulys

Grožis. Be jokios abejonės aplinkinius žavės ir kerės jūsų asmeninis žavesys. Būsite atsipalaidavę, jausmingi, lengvai kursite mielus, gražius dalykus. Kai tokia būsena, ir asmeninis gyvenimas klestės. Taip pat sėkmė lydės tvarkant piniginius reikalus, siekiant apčiuopiamos naudos – šioje srityje būsite ir labai veiklūs, valingi, ir labai dalykiški.

Ožiaragis

Ožiaragis. Jėga. Būsite labai energingi, veiklūs ir tuo pat metu labai dalykiški. Žinoma, labai mikliai tvarkysite visokiausius reikalus, kurių dabar gali būti nemažai. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, jos sklaida, taip pat tuos, kurie dirba su tiksliais prietaisais. Sėkmė lydės sportuojančius – atrodys, kad laimėjimai ateina tarsi patys.

Vandenis

Sanatorija. Didžiąją savaitės dalį atrodys, kad svarbūs, įdomūs dalykai yra ir vyksta kažkur kitur nei esate jūs. Iš tiesų tai palankus laikas ilsėtis ir stebėti kas vyksta aplink. Nuo visiško apsnūdimo apsaugos artimi draugai – sugalvos ką mielo ir smagaus. Pabudimas iš ramybės būklės įvyks šeštadienį – ims daugėti jėgų ir planų. Įsibėgėsite vėliau.

Žuvys

Bendraminčiai. Ši savaitė gali apdovanoti visokiausiomis kolektyvinės veiklos formomis – savo planus siūlys artimi draugai, bus smagu imtis kokių nors bendrų sumanymų. Taip pat su savo planais bei projektais nesnaus ir kolegos darbe, profesijos srityje. Beje, čia ypatinga sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio ar patogumų kūrimu bei pramogomis.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!