Klaipėdos rajone trečiadienį iš turgaus pavogti keturi arbūzai, pranešė uostamiesčio policija.
Skelbiama, kad 9.15 val. Slengiuose iš atviro tipo prekybinės palapinės pavogti keturi arbūzai.
Nukentėjusieji nurodė, kad padaryta žala – apie 190 eurų, pradėtas tyrimas dėl vagystės.
Šaltinis: TV3.LT







