Laiptais aukštyn: karjeros horoskopas 2024 metams visiems Zodiako ženklams

Horoskopai 2024

Tradiciškai naujųjų metų išvakarėse daugelis žmonių pradeda apibendrinti praėjusių metų rezultatus, daro išvadas ir kuria profesinius planus ateinančioms 365 dienoms (beje, 2024 m. jų bus 366). Kad nereikėtų spėlioti, kuriomis datomis geriau išsikelti aukštus tikslus, o kuriomis datomis geriau duoti sau pertrauką, reikia pasidomėti žvaigždžių patarimais. Astrologai jau pasidalijo savo prognozėmis kiekvienam Zodiako ženklui, todėl atsiverskite savo užrašinę ir pradėkite rašyti karjeros tikslus 2024 metams!

Kokia karjera jūsų laukia 2024 metais? Astrologų prognozė

Avinas

Jums pasisekė! Visi ateinantys metai bus palankūs jūsų karjeros augimui. Kovo-balandžio mėnesiais gali atrodyti, kad viršininkai visiškai nepastebi tavo pastangų, ir rankos ims svirti. Tačiau veltui! Juk vasaros viduryje visas Jūsų darbas atsipirks ir atlyginimo pakėlimo ilgai laukti nereikės.

Greičiausiai sunkiausias mėnuo jums bus rugpjūtis. Jūsų konkurentai-kolegos gali imtis įvairiausių sabotažų, kad dulkėmis ir pelenais sunaikintų jūsų gerą vardą. Tačiau jūs nepasiduosite provokacijoms. Tiesiog toliau darykite tai, ką mokate, ir nekreipkite dėmesio į visus konfliktus, į kuriuos jie bando jus įvelti. Jei išsilaikysite iki lapkričio mėnesio, pasiruoškite naujam karjeros pakilimui.

Jautis

Pinigai jau laukia, kol nukris į jūsų sąskaitą – taip, kaip jums patinka. 2024 m. turėsite daugybę galimybių kilti karjeros laiptais, tad būtinai jomis pasinaudokite. Kovas-balandis ir gruodis – palankiausias metas įsitraukti į naujus projektus. Jei seniai norėjote išbandyti savo jėgas kokioje nors nepažįstamoje srityje, tai tikrai yra jūsų šansas.

Pasistenkite protingai paskirstyti užduotis. Jei su viskuo susidorosite, laukia naujos pareigos ir malonus priedas prie atlyginimo. O ir santykiams su kolegomis užmegzti kiti metai palankūs. Nustokite pagaliau sėdėti savo kiaute ir leiskite sau bent šiek tiek įsilieti į kolektyvą.

Dvyniai

Būkite budrūs ir nepamirškite: bet koks greitasis uždarbis – ne jums. Pasistenkite neinvestuoti į jokius abejotinus projektus ir tiesiog toliau dirbkite savo įprastą darbą. Juk nenorite prarasti pasitikėjimo kitų akyse ir netekti finansinės pagalvės, ar ne? Tai tiesa. Kalbant apie darbo keitimą, palankiausios dienos bus nuo kovo 7 d. iki kovo 31 d. ir nuo rugsėjo 18 d. iki spalio 13 d.

Kitais atvejais stenkitės susitelkti ties sudėtingomis užduotimis, kurios padės jums kilti karjeros laiptais. Būkite pasirengę, kad jei nepaskirstysite darbo krūvio, antroje metų pusėje jūsų lauks perdegimas.

Vėžys

Ateinančiais metais viskas keisis iš pagrindų. Tai reiškia tik viena – įgausi “supergalių”, kurios padės tau kaip riešutus sulaužyti net sunkiausias užduotis, o kūrybinių idėjų bus per akis. Tad paskubėkite ir leiskite joms tekėti!

Dėl tokio aktyvumo ir iniciatyvumo 2024 m. jums tiesiog nėra šansų likti be paaukštinimo ir premijų. Kalbant apie bendravimą, jis bus itin naudingas. Pravers naujos pažintys ir naudingi kontaktai. Tik būkite labai atsargūs: tikėtina, kad aplink jus bus daug pavyduolių, todėl pasistenkite kuo anksčiau juos pastebėti ir pradėkite laikytis nuo jų atokiau.

Liūtas

Pasiruoškite, jau nuo naujųjų metų pradžios jūsų laukia karjeros cunamis. Jei jau kurį laiką ieškote darbo, pirmaisiais mėnesiais gausite įdomų pasiūlymą. Jau seniai galvojate apie persikraustymą? Vadovai eis jūsų keliu ir pasiūlys darbą kitame regione. Apskritai viskas klostysis taip, kaip ir turi klostytis – tad mėgaukitės tuo, bet per daug neatsipalaiduokite.

Sunkumų darbe nenumatoma, išskyrus nedidelius neramumus liepos-rugpjūčio mėnesiais. Gali atrodyti, kad tiesiog skęstate darbo užduotyse, iš dalies taip ir bus, bet ar kas nors sakė, kad negalite užsiimti savo laiko perorganizavimu? Jūs žinote, kaip reikia planuoti, todėl to nepamirškite. Jei staiga nusprendėte, kad nesate pasirengę tokiam darbo krūviui, atidžiau pasidomėkite laisvomis darbo vietomis. Geriausias laikotarpis keisti darbą yra nuo birželio 1 d. iki liepos 12 d.

Mergelė

Karjeros pakilimas tavęs laukia jau 2024 m. sausį! Iškart po ilgų atostogų pradėsi rodyti puikius rezultatus. Žinoma, tai neapsieis be jūsų darbdavio paskatinimo. Svarbiausia nesidalyti savo ambicijomis su kitais ir nesididžiuoti sėkme.

Ypač atsargiai žvaigždės pataria elgtis su kolegomis. Ne visi su džiaugsmu sutiks jūsų kilimą karjeroje, todėl sąmokslai ir apkalbos prieš jus nebus išimtis. Astrologai pataria nepasiduoti provokacijoms ir toliau sunkiai dirbti. Vadovai tai tikrai įvertins, todėl išliksite pranašume.

Svarstyklės

Jei jau seniai galvojate apie nuosavo verslo pradžią, dabar pats laikas. Tiksliau, jis ateis su pirmuoju ateinančių metų mėnesiu. Pasistenkite blaiviai reaguoti į sunkumus ir spręsti iškilusias problemas. Nestabiliausi mėnesiai bus kovas ir balandis. Svyruojantis grafikas ir pernelyg didelis darbo krūvis jus stipriai paveiks. Mintys apie darbo keitimą kaupsis kaip sniego gniūžtė, tačiau neskubėkite veikti. Gerai apgalvokite visus “už” ir “prieš” ir tik tada nuspręskite keisti veiklą.

Sėkmingiausias laikotarpis jūsų karjeroje ateis rugpjūtį ir tęsis iki metų pabaigos. Šiuo laikotarpiu turite visas galimybes patobulinti savo profesionalumą (ieškokite įvairių mokymo kursų) ir pagaliau pradėti kurti asmeninio verslo strategiją.

Skorpionas

Metų pradžioje jums greičiausiai kils beprotiškas noras pakeisti darbą. Visa jūsų veikla jums ims atrodyti mažai perspektyvi, o bet kokie paaukštinimai – tolimi kaip mėnulis danguje. Tačiau žvaigždės pataria būti atsargiems su skubotais sprendimais. Dar kartą duokite sau laiko viską kruopščiai apsvarstyti ir nenutraukite senų ryšių, kol negausite tikrai vertingo pasiūlymo.

Astrologai rekomenduoja palaukti bent iki balandžio mėnesio. Antrąjį pavasario mėnesį situacija taps šiek tiek aiškesnė, ir tada galėsite daryti kokias nors išvadas. Tačiau kad ir kur jus nuvestų likimas, žvaigždės pataria turėti kantrybės. Tai bus jūsų pagrindinis koziris, kuris padės jums išsisukti.

Šaulys

Šauliai turi didelę tikimybę jau sausio mėnesį patirti “apgaulės sindromą”. Klausimai apie tai, kodėl dabar esate šioje vietoje ir ką gero darote, kamuos jus beveik kasdien. Greičiausiai tokios kančios šaltinis bus metų pabaigoje Jus pasivijęs pervargimas, nuo kurio negalite atsigauti.

Pasistenkite sukaupti jėgas į kumštį ir duokite sau laiko susitvarkyti mintis. Nuo balandžio iki rugpjūčio būsite “perkrovimo” viršūnėje, o noras viską nuzulinti taps nepakeliamas. Yra tik dvi išeitys: arba pasiimti atostogų ir išvykti į kelionę, arba pasidomėti laisvomis darbo vietomis ir išbandyti jėgas naujoje įmonėje. Lapkritį ir gruodį reikalai turėtų nusistovėti.

Ožiaragis

Ožiaragiai pačioje metų pradžioje laukia paaukštinimo. Vadovybė pagaliau atkreips dėmesį į jūsų nuopelnus ir pasiūlys aukštesnes pareigas. O tu ją priimk, nedvejok. Jūsų darbštumas padės užkariauti naujus horizontus, o neblėstantis entuziazmas leis žaismingai spręsti bet kokias užduotis, o tai suteiks jums didelį malonumą.

Sėkmingiausi mėnesiai bus balandis, rugpjūtis ir lapkritis. Šiuo metu galite ryžtis bet kokiems pokyčiams, apie kuriuos seniai svajojote, – pagal prognozę visi įžvelgia itin teigiamą rezultatą.

Vandenis

Jūsų laukia mega produktyvūs metai. Prognozuojama, kad vasario ir kovo mėnesiai bus patys darbinčiausi. Šiais mėnesiais teks gerokai padirbėti, tačiau rezultatas bus to vertas. Žvaigždės prognozuoja, kad neišvengsite malonios premijos prie atlyginimo ir didesnio autoriteto viršininkų bei kolegų akyse – argi tai ne puiki žinia?

Jei staiga nusprendėte pakeisti veiklą, darykite tai nuo rugpjūčio iki spalio mėnesio. Nebijokite eiti visiškai kita kryptimi ir daryti klaidų. Kaip žinome, be perliukų visiškai neįmanoma pasiekti sėkmės. Pasimokykite iš kiekvienos nesėkmės ir toliau ženkite žingsnį savo svajonių link. Gruodžio mėnesį jūsų streso lygis smarkiai sumažės ir pagaliau galėsite visiškai atsikvėpti.

Žuvys

Jei visus 2023 m. praleidote prakaituodami ir vis dar nepastebėjote rezultatų, žinokite, kad jie jau pakeliui. Likimas jums nusišypsos jau sausio mėnesį, o pripažinimo laikotarpis tęsis iki kovo mėnesio. Džiaukitės ilgai laukta sėkme arba leiskitės į ilgą kelionę. Ir ne, kalbame ne apie Balį, o apie naują darbą. Jei jau kurį laiką norėjote išbandyti savo jėgas kažkur kitur, pirmyn!

Be to, pagal astrologų prognozę, turite visas galimybes gauti pelningą pasiūlymą užsienyje. Svarbiausia, nekreipkite dėmesio į pavyduolius ir nesikiškite į konfliktus – jums to visai nereikia.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt