Lietuvą jau pasiekė orai nuo Atlanto vandenyno, todėl temperatūra staigiai kris

Naujienos

Lietuvoje šiandien buvo vidutiniškai debesuoti, vidutiniškai šilti orai. Artimiausią naktį debesuotumas bus permainingas – tai giedrysis, tai vėl bus debesuota. Vietomis trumpai palis. Dieną vyraus debesuoti orai, daug kur nulis vasariškas lietus, vietomis ir su perkūnija, praneša sinoptikas Naglis Šulija.

Lietuvą jau pasiekė gaivesni orai nuo Atlanto vandenyno, dabar bus vėsesnės ir naktys, ir dienos. Žemiausia temperatūra artimiausią naktį bus apie 9–11, prie pat jūros 12–14 laipsnių šilumos. Rytoj oras neskubėdamas įšils iki 19–21 laipsnio, prie jūros bus dar gaiviau.

„Kitaip tariant, rytoj bus lietuviškai vasarai būdingi orai“, – sako N. Šulija.

Naktį debesuotumas permainingas, kai kur palis. Dieną vyraus debesuotas dangus, daug kur palis, kai kur su perkūnija. Naktį atvės iki 9–11, prie jūros 12–14 laipsnių, dieną šils iki 19–21 laipsnio, prie jūros bus dar gaiviau.

Tyla prieš audrą: Naglis Šulija įspėja apie pavojingus orų reiškinius

Tokie orai laikysis ir kitą savaitę

N. Šulijos teigimu, ir šeštadienį, ir sekmadienį kai kada palis, dienomis gali kiek gausiau ir vietomis su perkūnija. Naktimis atvės iki 10–12 ir 12–14 laipsnių, dienomis šils iki 20–22 ir 22–24 laipsnių, prie jūros, vakariniuose rajonuose bus apie 16–18 laipsnių.

„Ką gi, belieka pasikartoti – artimiausiomis dienomis numatomi lietuviškai vasarai būdingi orai. Tikėtina, kad maždaug tokie jie bus ir kitą savaitę“, – teigia sinoptikas.

Orai Europoje

Anot N. Šulijos, orus didžiojoje Europos dalyje rytoj lems išsiplėtusi aukšto slėgio sritis. Žemas slėgis liks aplink ją.

Didžiojoje žemyno dalyje vyraus debesuoti su didesniais ar mažesniais pragiedrėjimais orai. Saulėta bus pietuose.

Kaitra rytoj bus Pietų Europoje, taip pat tolokai rytuose. Didžiojoje žemyno dalyje bus vidutiniškai šilta.

Romoje rytoj bus saulėta ir 31 laipsnis karščio, Barselonoje saulė pro debesis ir 28 šilumos. Panašūs orai ir Paryžiuje, čia šils iki 20, Londone debesuota, nelis ir tiktai 18 laipsnių. Berlyne taip pat debesuota, nelis ir šils iki 19, Varšuvoje saulė pro debesis ir 23 laipsniai šilumos.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt