Lina netrukus turi gimdyti, o kišenėje tik 10 ct: Vyras sako, tau gi ne šiandien gimdyt

Naujienos

Linai trūko kantrybė. Šeimos laukia rimti pokyčiai, o santuoka pakibo ant plauko. Moteris atvirai pripažino, kad nebesijaučia saugi ir svarbi savo sutuoktiniui. Pora santykius aiškinasi „TV Pagalbos“ studijoje.

Lina jau visai netrukus gimdys, tačiau džiugesį užgožia didžiulis nerimas dėl ateities. Vaiko tėvo elgesys ir gyvenimo būdas kelia pavojų visai šeimai. Lina bijo, kad su dviem mažais vaikais gali tekti apsigyventi krizių centre.

Kišenėje – 10 ct, o vyras problemos nemato

Šiuo metu nėščios Linos kišenėje – vos 10 centų, mat sutuoktinis Rimas niekaip negauna algos. Su tokia pinigų suma moteris bando išsiversti jau savaitę laiko. Vyras problemos šioje situacijoje nemato ir tikina, kad viskas bus gerai.

Moteriai didžiausią rūpestį kelia tai, kad vyras apie laiką, kas bus gimus vaikeliui, visiškai negalvoja ir tolimesnės ateities, rūpinantis šeima, neplanuoja.

„Sako, tau ne šiandien gimdyt. Ko tu čia, sako, stresuoji. Bus tų pinigų, sako, bus ant to vežimo“, – pasakoja Lina.

Kai vyras šeimos biudžetu dar pasirūpindavo, sutuoktinė banko kortelę atimdavo ir iš gauto vyro atlyginimo sumokėdavo mokesčius, nupirkdavo maisto, o iš likusiųjų, vyras dar ir alumi pasilepindavo.

„Aš jo paprašau, nuvažiuok į parduotuvę bulvių nupirkti. Aš jį išleidžiu bulvių nupirkti 12 val. dienos, jisai man grįžta 16 val. vakare su bulvėm ir kvapeliu. Ir dar kokiu“, – piktinasi Rimo žmona.

Išgėręs vyras tampa agresyvus

Su kvapeliu Rimas grįžta ne tik iš parduotuvės, bet ir iš kirpyklos. Išgėręs vyras tampa agresyvus, tad namie dažnai dūžta ne tik telefonai, bet per kambarį skrieja ir po ranka pasitaikę daiktai.

Tokiais atvejais Lina jaučiasi itin nesaugiai, tačiau policiją kviesti bijo, nes tuo pačiu prisistato ir vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba, o vaiko teisių specialistų apsilankymas gali reikšti atžalos atėmimą.

Besilaukianti moteris supranta, kad dėl nesumokėtos nuomos bet kada gali būti išvaryta iš namų ir atsidurti šeimos krizių centre.

Visgi Rimas situaciją mato kiek kitaip. Vyras teigia, kad santykiuose jaučiasi per daug kontroliuojamas ir visada praneša, jei į svečius išgerti bokalą alaus pakviečia draugas.

Rimas, paklaustas, ką žada daryti toliau ir kaip gelbėti šeimą iš susiklosčiusios situacijos, turi tik vieną atsakymą.

„Kažkaip mąstyt, kažką galvot“, – sako vyriškis.

Kaip toliau vystėsi šeimos drama, sužinokite peržiūrėję aukščiau esantį vaizdo įrašą. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt