Mino – 48: apie šlovės valandą „TikTok’e“ ir kodėl jo šeima nėra kaip Stumbrų

Naujienos

Atlikėjas Mindaugas Mickevičius-Mino švenčia gimtadienį. Šiemet jam suėjo 48-eri. Mino neslepia, kad pastaruoju metu jo gyvenimas prašviesėjo, o tai įvyko todėl, kad jis nepabijojo drąsiai keisti kryptį ir išbandyti save naujame amplua.

Gimtadienį švenčiantis Mindaugas Mickevičius-Mino naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad šiais metais jaučia atjaunėjimą ir savotišką savo muzikos bei dainų Renesansą.

„Jaunimas kvietė pasirodyti jų šventėje, dainavo mano dainas, kurias tikrai moka, kvietė ir viena kolegija.

Susilaukiu daug komentarų, įsitraukiau į „Tik Tok“, ten esu gan aktyvus. Karta, kuri klausydavo mano muzikos, jau užaugo. Tuo metu, kai dalyvavau „Kelias į žvaigždes“ jiems buvo 4-eri, o dabar jau suaugę ir iš naujo atranda dainas.

Kaip amžiuje, taip ir muzikoje, veikloje, jaučiamas antras kvėpavimas, atgimimas“, – pasakojo Mino naujienų portalui tv3.lt.

Anot Mindaugo, jis ėmė suvokti, kad „Tik Tok“ naudojasi visi. Jam belieka džiaugtis, kad šįkart spėjo pasivyti šią madą, ne taip kaip buvo anksčiau…

„Manau, visi yra bent jau užmetę akį į šią platformą. Vėluodamas atėjau į „Facebook“, „Instagram“, o dabar tik truputį pavėlavau į „Tik Tok“. Dar spėjau įšokti“, – kalbėjo atlikėjas.

@mino.mindaugas.mi♬ original sound – Mino Mindaugas Mickevičius

Nori padėti keisti nuomonę apie „Tik Tok“

Mino įsitikinęs, kad dauguma apie šį socialinį tinklą turi susidarę neteisingą nuomonę. Jis pasiruošęs keisti nusistovėjusius įpročius ir įsitikinimus!

„Galvojame, kad čia rasime tik prašinėjančius pinigų bedarbius. O aš į tai žiūriu kaip į nuostabią platformą, kurioje gali staigiai pradėti transliuoti savo turinį. Užtenka tik telefono.

Darau tokias kaip laideles, kuriose pusantros valandos groju savo arba itališką muziką. Taip pat organizuoju ir italų kalbos pamokėles. Puikiai skleidžiu savo turinį didelei auditorijai.

Čia labai tinkama vieta kūrėjams. Yra Merūnas, aš, Makejevas. Daugiau nelabai žinau, kiti gal dar to neatradę.

Mūsų su Merūnu yra skirtingi dainavimo stiliai, bet aš kviečiu ir skatinu prisijungti kitus. Pavyzdžiui, prisijungia jaunimas, kuris repuoja. Tada aš paleidžiu fonogramą be vokalo ir leidžiu pabandyti repuoti. Galime kurti turinį įvairiai, čia neatrastas dalykas iš teigiamos pusės. Aš darau „Tik Tok 2.0“, naują kontentą ir naują versiją“, – sakė Mino.

M. Mickevičiaus auditorija per 3 savaites paaugo iki 15,2 tūkst. O transliaciją vienu metu žiūri apie 2-3 tūkstančiai.

„Mano turinys nėra rimtas, prisijungia ir žymūs tiktokeriai, tokie kaip Paltukas. Jie prie mano turinio prisitaiko. Visi žino, kad pas mane keiktis negalima. Ir paisydami šių taisyklių smagiai sudalyvauja. Apskritai, pas mane reikia elgtis adekvačiai, ne tik nesikeikti.

Čia yra nelengvas darbas. Dirba kelios mano kolegės, kurios yra moderatorės, jos užtildo arba ištrina žinutę, kurioje yra koks nors keiksmažodis. Nors ir pats „Tik Tok“ užtildo tokias. Taip pat pažiūri, kada yra pasikartojanti žinutė arba kai rašo per daug įžūlūs, kandūs žmonės.

Kitaip tariant, tildome tuos, kurie griauna gražią laidos esmę“, – dėstė jis.

Mindaugas Mickevičius-Mino

Pašnekovas tikino, kad sekėjai pastebi jo humoro jausmą. Kai kurie net pakeitė apie jį nuomonę.

„Žmonės sako, kad galvojo, jog aš esu rimtas. Tada aš klausiu, kuo aš jums tokiame amplua atrodau ne rimtas. Iš esmės esu kūrėjas ir dirbantis ant scenos, tokie žmonės būna žaismingi, išradingi. Juk ne bankininkas. Mano darbas yra linksminti, juokinti kitus pagal renginio kontekstą, pardavinėti gerą laiką“, – pripažino vyras.

Gimtadienio šventimą Mino pradėjo jau nuo kovo 28 dienos. Tądien vyko vienas iš koncertinio turo pasirodymų Kaišiadoryse.

„Dainuoju pusantros valandos. Kiekvienais metais save identifikuoju kaip kūrėją, atlikėją, todėl geriausias šventimas būna ne kažkoks balius pas draugus, o buvimas ant scenos ir šios progos paminėjimas su savo dainomis.

O po to švęsiu savo artimų žmonių rate“, – kalbėjo jis.

Mino patinka, kai gimtadieniai būna išvykoje, kelionėje.

„Tada labiau atsipalaiduoju ir stipriau pabaliavoju. Be to, aplinkui nėra tų įprastų žmonių, o kitos šalies aplinka prideda daugiau emocijų“, – teigė vyras.

Šeima Mindaugą sveikina labai paprastai

„Jeigu išpuola sveikinti tą pačią balandžio 1-ąją, jie bando kaip nors apgauti, papokštauti. Bet šiaip mano šeima yra labai paprasta, būna daug gražių žodžių, bet niekada nebūna kokių nors ekstravagantiškų dovanų, negalime pasigirti, kad mes kažką vaizduojame.

Nesame tokia šeima kaip Stumbrų, kad reiktų išrodyti visas dovanas ar naują užsidėtą kostiumą ar vaiko suknelę ar dar ką nors. Ne, mes švenčiame nuoširdžiau ir labiau širdyje nei dėl pasirodymo“, – tikino jis.

Mino norėtų sau palinkėti, kad viskas tas, kas dabar einasi, visi darbai, investavimai, bendravimai su žmonėmis ne prastėtų, o tik gerėtų.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt