Naglis Bierancas prabilo apie pasikeitusį santykių statusą: „Jau laisvas“

Naujienos

Dar nuo rudens sklandžiusios kalbos apie nuomonės formuotojo Naglio Bieranco ir fotografo Luko Griciaus skyrybas, regis, pasitvirtino. Tinklalaidės „Draugės TV“ laidoje „drag“ dalyvavęs N.Bierancas prisipažino, kad šiuo metu jis laisvas.

Tinklalaidėje buvo kalbama apie pasimatymus, pats nuomonės formuotojas pakvietė laidos vedėją Aurą Moreį pasimatymą.

„Tai gal eik su manimi į pasimatymą? Nors gal tu užimta, aš juk nežinau nieko… Aš matai jau laisvas, paukščiai pačiulbėjo. O gal šiuo momentu turėčiau sakyti laisva?“ – užsiminė Naglis.

Laprkičio pabaigoje N.Bierancas lankėsi naujienų portalo lrytas.lt laidoje „Jokių filtrų su Saugirdu Vaitulioniu“.

Jau tuomet pramogų pasaulyje netilo kalbos apie jųdviejų su Luku skyrybas, tačiau to pasiteiravus Naglio, vyras atvirai rėžė:

„Meilė trunka trejus metus, o vėliau jau vyksta kažkokie kiti etapai, tad aš nežinau, kokiame mes dabar etape esame. Nepaisant to, dar yra ir tokie gyvenimo įvykiai, kaip kraustymasis, o tos situacijos santykių nelengvina.

Aš manau, kad jeigu kartu beveik tris metus vedi bendrą buitį, tai ir yra bendra. Tu negali susirinkti savo drabužių, kremukų, batų ir fototechniką ir išeiti iš namų.

Yra begalė kitų dalykų – butą reikėjo išvalyti, priduoti, buvo labai daug šlamšto ir jo daiktų, kurie ale nereikalingi, bet buvo likę bute, tad aš turėjau visa tai tvarkyti, kas, mano akimis, nėra labai sąžininga. Suaugusiam vyrui aiškinti, kaip elgtis ir kaip daryti – ne mano stilius“.

Vyras tada patikino, kad sukti skirtingais keliais juodu su Luku kol kas nesvarsto, tačiau patikino, kad jei taip įvyks – visuomenė apie tai sužinos.

„Kaip garsiai atėjom, taip garsiai ir išeisim, turbūt, visi žinos. Žmonės būna skiriasi ir slepia, bando apsimesti, kad nesiskiria, bet gyvena atskirai jau ne vienerius metus ar nemiega kartu“, – tuomet svarstė vyras.

Šaltinis: lrytas.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt