Nausėda po Volkovo užpuolimo: Putinui galiu pasakyti vieną – niekas jūsų čia nebijo

Naujienos

Prezidentas Gitanas Nausėda tikina neabejojantis, kad Vilniuje įvykęs Rusijos opozicionieriaus Leonido Volkovo užpuolimas yra susijęs su Kremliaus režimu ir buvo iš anksto planuotas.

„Neabejotina, kad tokie dalykai yra planuojami. Pažiūrėkite, pastaruoju metu padažnėja Lietuvos vėliavos išniekinimai, incidentai su paminklais. Visa tai susideda į bendrą komplektą klausimų ir incidentų, kur aiškiai matosi, kad tokie dalykai yra planuojami. Ir čia neturėtume stebėtis“, – Lietuvos žurnalistams Prancūzijoje sakė G. Nausėda.

„Bet noriu labai aiškiai pasakyti – tarnybos įvertins, ištirs ir, tikiuosi, ras kaltus asmenis. O Putinui galiu pasakyti vieną – niekas jūsų čia nebijo“, – pridūrė šalie vadovas.

Vilniuje užpultas Volkovas

ELTA primena, kad antradienio vakarą Vilniaus pakraštyje kol kas nenustatytas asmuo užpuolė ir sužalojo kalėjime mirusio Aleksejaus Navalno bendražygį 43 metų Leonidą Volkovą.

Rusijos opozicionierius buvo užpultas apie 22 val. Antakalnio seniūnijoje, Žuvėdrų gatvėje, kai atvyko į namo kiemą automobiliu atvykusį Rusijos pilietį.

Į pranešimą apie Vilniuje užpultą ir sužalotą Rusijos pilietį reagavo gausios policijos pajėgos, buvo iškviesti „Aro“ ir specialiosios paskirties pareigūnai. Sulaikyti įtariamųjų kol kas nepavyko, keliamos versijos, bus tiriamas nusikaltimas, pasak jo, viena iš versijų – užpuolimas gali būti susijęs su politine nukentėjusiojo veikla.

Po suteiktos medicinos pagalbos ligoninėje nukentėjusysis gydomas ambulatoriškai.

Rusijos opozicijos atstovas sako, kad specialiu plaktuku namo kieme žmogus jam smogė apie 15 kartų į koją ir sulaužė ranką. Įvykį jis pavadino „tipišku banditišku sveikinimu nuo Putino iš banditų Peterburgo“.

Policija atlieka ikiteisminį tyrimą dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

L. Volkovas iš Rusijos pasitraukė kilus arešto grėsmei. Šiuo metu L. Volkovas gyvena Lietuvoje.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!