Nepriklausomas elektros tiekėjas įveda 2 eurų abonentinį mokestį visiems klientams.

Naujienos

Nepriklausoma elektros tiekėja „Enefit“ nuo kovo įveda abonentinį mokestį. Bendrovės klientams – ir neterminuotų sutarčių turėtojams, ir tiems, kas sudarys terminuotas naujas sutartis – nuo kovo teks papildomai kas mėnesį mokėti 2 eurus, skelbia LRT radijas.

„Enefit“ vadovas Vytenis Koryzna sako, kad taip norima suvienodinti kainodarą.

„Abonentinį mokestį pradėjome taikyti nuo praėjusių metų spalio, tiek su birža susietoms sutartims, tiek ir fiksuotoms, o nuo kovo visi klientai, kurie iki šiol buvo pasirašę kintamos kainos sutartis, jiems bus pritaikytas ir dviejų eurų mokestis“, – LRT sakė V. Koryzna.

Kiti du tiekėjai abonentinio mokesčio kol kas neįvedę. „Elektrum Lietuva“ sako kol kas to ir neplanuojanti, o „Ignitis“ teigia matantis, ką daro konkurentai, supranta, kas juos skatina taip elgtis ir svarsto įvairius variantus.

Atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos prezidentas Martynas Nagevičius sako, kad „Enefit“ nebus vienintelė bendrovė, kuri įves abonentinį mokestį, jos pavyzdžiu paseks ir kiti tiekėjai.

Energetikos viceministrė Inga Žilienė pažymėjo, kad įstatymai fiksuotų mokesčių nedraudžia, toks įkainių nustatymas – viena iš konkurencinių priemonių.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt