Pasak pareigūnų, Pentagone yra „slaptoji draugija“, slepianti NSO paslaptis

Įdomybės

Pranešama, kad tarp vyriausybės pareigūnų verda nedidelis karas dėl to, kiek savo NSO žvalgybos duomenų jie turėtų perduoti Kongresui ir visuomenei, o jo esmė – tariamai galingų paslapčių saugotojų sąjunga.

Interviu „Politico“ vyriausybės pareigūnai, kurie, nenuostabu, norėjo likti anonimiški, sakė, kad Pentagone yra tokių, kurie „saugo labai įdomią informaciją“, kad ji nebūtų paskelbta viešai.

Net ir kiti Gynybos departamento nariai yra užribyje, kai bandoma įnešti dienos šviesos į šią vis labiau dominančią temą.

„Jie fetišizuoja savo slaptą visuomenę“, – interviu „Politico“ sakė vienas žvalgybos pareigūnas prieš būsimus Atstovų Rūmų žvalgybos komiteto paklausimus dėl neatpažintų oro reiškinių (UAP, kurie yra karinis atitikmuo tų, kurie anksčiau buvo žinomi kaip NSO) nuo 1966 m.

„Tai savotiška „Skull and Bones“ („Kaukolė ir kaulai“ vaizdo žaidimas) tipo atmosfera. Jie į tai žiūri rimtai, bet neturi atsakomybės. Nulis. Yra visa mūsų grupė, kuri labai išsamiai išmano šią temą, apie kurią nebuvo pranešta Kongresui dėl saugumo problemų“.

Kitas Gynybos departamento pareigūnas sakė, kad prireiks kažkokio „prievartavimo mechanizmo“, kad šie „lobių“ prižiūrėtojai atskleistų Kongresui ir savo ruožtu visuomenei net dalį savo atidžiai saugomų paslapčių.

Nors visa tai skamba panašiai į „X failus“, kai kurie su „Politico“ kalbėję pareigūnai kelia dar vieną, daug žemiškesnį susirūpinimą. Jie labiau nerimauja dėl to, kad iš tikrųjų nepaaiškinami stebėjimai yra sugrupuoti kartu su tūkstančiais tariamų UAP registravimų, kurie pasirodo netikri.

Pasak vieno žvalgybos pareigūno, teisėti UAP yra tokie reti, kad jie sudaro gal „penkis vienetus iš 5000“. Tas pats pareigūnas sakė, kad jų viršininkai mano, kad UAP „visi yra oro šiukšlės“, ir todėl į tai žiūri nepakankamai rimtai.

Panašu, kad dėl tokio požiūrio per D. Trumpo ir J. Bideno administracijas vis dažniau raginama atskleisti daugiau faktų apie UAP. Tai prasidėjo nuo strateginės informacijos apie šiuos keistus įvykius nutekėjimo 2017 m. pabaigoje ir susijungė su Gynybos departamentu, įkūrusiu viešą biurą tirti NSO 2021 metų lapkritį.

Nesvarbu, ar pradėsime susidaryti išsamesnį vaizdą apie tai, ką žino Pentagonas (ir šis tariamas paslapčių sargų kultas), dar pamatysim, bet jūs galite patikėti, kad mes nekantriai skaitysime visus tiesioginius pranešimus.

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!