„Patrulių“ narys Algirdas Radzevičius – apie skandalingą įrašą su „lytiniu organu“: visiška tragedija

Naujienos

Šie metai „Patrulių“ dainininkui Algirdui Radzevičiui – dosnūs skandalais. Iš pradžių kolegų gąsdinimu buvo kaltinama jo žmona Milisandra, o pastarosiomis dienomis į skandalą įsisuko ir pats Algirdas. Pasirodžius informacijai, kad internete plinta intymus atlikėjo įrašas, jis suskubo paaiškinti, kas nutiko.

Šiuo metu jau pašalintame vaizdo įraše socialiniame tinkle „TikTok“ grupės „Patruliai“ narys lipdamas iš vandens telkinio pro apatines kelnaites galimai parodė lytinį organą.

Kaip skelbia portalas Žmonės.lt, A. Radzevičius teigė, jog įrašas buvo padarytas viešint Švedijoje, šventės metu. Jį filmavusi moteris yra draugo žmona.

„Filmuodami įrašą mes nebuvome prigėrę, tiesiog šiek tiek šventėme ir linksminomės su draugų kompanija“, – sakė dainininkas.

Jis pasakojo, kad vaizdo įraše jo lytinio organo iš viso nesimatė – tai buvo šešėlis.

„Visada juk iš vandens išlipi ir pasikeli šiek tiek tuos šortus, kad nukratytum šaltą vandenį ir tiek, o tuo metu kažkoks šešėlis pasimatė“, – Žmonės.lt sakė A. Radzevičius.

Dainininkas išreiškė nuomonę, kad susidariusi situacija – tikrai rimta ir stipriai kenkia jam ir jo šeimai.

Žmonėms, kurie nesupranta, ar yra vyresnio amžiaus, pateikta, lyg aš būčiau koks iškrypėlis.

„Ši situacija – visiška tragedija. Man šlykštu“, – kalbėjo dainininkas.

Jis tvirtina, kad komentarai ir spekuliacijos apie jo elgesį yra šlykštūs, nes vaizdo įrašas jau pašalintas – komentuoja daugiausiai nematę žmonės. Įrašą pašalino pats A. Radzevičius.

„Žmonėms, kurie nesupranta, ar yra vyresnio amžiaus, pateikta, lyg aš būčiau koks iškrypėlis“, – sakė jis.

Kol kas nei „TikTok“, nei „Instagram“, nei „Facebook“ paskyrose A. Radzevičius vaizdo įrašo iš naujo nepaskelbė.

LNK primena, kad A. Radzevičius ir jo žmona Milisandra šiemet buvo įsivėlę į nesibaigiantį skandalą su kito grupės „Patruliai“ nario J. Butnoriaus šeima. Ši M. Radzevičienę kaltiną bauginimu ir grasinimais.

Apie tai pora pasakojo laidoje „Bučiuoju. Rūta“.

Šaltinis: diena.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt