Pažiūrėjusi „Euroviziją“ Violeta išklojo nerinkdama žodžių: „Užteks tylėti“ (3)

Naujienos

„Jau tikriausiai visi pasakė savo nuomonę apie „Euroviziją“, negaliu susilaikyti ir aš, užteks tylėti – dar tokios blogos „Eurovizijos“ nesu mačiusi per visą savo gyvenimą“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Violeta.

Kiek tik prisimenu, kiekvienais metais su šeima žiūrėdavome „Euroviziją“, palaikydavom Lietuvą, rinkdavomės favoritus, bet šie metai buvo kažkoks siaubas. Nerandu kito tinkamesnio žodžio apibūdinti tai, ką mačiau.

„Absurdas“

Kuo toliau, tuo labiau šis renginys tampa ne apie muziką. Pradėkim nuo to, kad kasmet vis daugiau „atlikėjų“ net nesugeba pataikyti į natas ir vis tiek pasirodo finale – nesu muzikologė ar ekspertė, kad galėčiau profesionaliai vertinti jų muzikinius sugebėjimus, bet net neišlavintai ausiai girdisi, kai žmogus nepadainuoja.

Dabar svarbiausia tik kuo įmantriau pasirodyti, kuo nesąmoningiau apsirengti ir būtinai paminėti arba savo lytinę orientaciją, arba savęs nepriskyrimą jokiai lyčiai. Na atleiskit, bet anksčiau pristatant dalyvius būdavo kalbama apie kokius nors pasiekimus, karjerą, o dabar pirmas faktas – kam žmogus save priskiria ar ne.

Ima atrodyti, kad dabar visas renginys yra tik apie šokiruojantį šou ir kuo jis labiau peržengia ribas, tuo neva geriau. Suskaičiuočiau ne vieną ir ne du pasirodymus, kur buvo peržengtos elementarios padorumo ribos ir tas vulgarumas toks, kaip žmonės mėgsta sakyti, neskanus…

Nė vienos dainos melodijos neprisimenu, bet kai kurie pasirodymai vis dar stovi akyse. Tai kur čia muzikinis renginys?

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. 123rf.com, SCANPIX)

Įvardinkime garsiai – „Eurovizija“ tampa kažkokiu iškrypėliškumo šou, kuriame vietos muzikai visai nebėra ir muzika čia lieka pačiam paskutiniam plane. Nežinau, kaip jūs, bet aš vaikų daugiau nesodinsiu prie ekrano per kitų metų „Euroviziją“ ir pati jo nebežiūrėsiu.

O gal ir išvis kitąmet ji galėtų nebevykti, žinant, kiek skandalų buvo šiemet – daugiau nei kada nors anksčiau. Taip jau būna, kai muzikiniame renginyje viršų ima politika ir tokie pasirodymai, po kurių net nebesinori daugiau jį žiūrėti. Absurdas, o ne renginys.

Autorius: skaitytoja Violeta

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt