Petras Gražulis inicijavo peticiją dėl Lietuvos pasitraukimo iš „Eurovizijos“ dalyvavimo: tai nebeturi nieko bendro su dainomis (5)

Naujienos

Į Europarlamentą patekęs Petras Gražulis inicijavo peticiją, kuria siekia, jog tris dešimtmečius „Eurovizijos“ dainų konkurse dalyvaujanti Lietuva to nebedarytų. Pasak politiko, šis renginys nebeturi nieko bendro su muzika. 

P. Gražulis apie peticijos inicijavimą paskelbė socialiniame tinkle.

Politiko sukurtą peticiją jau pasirašė 1266 žmonių.

„EUROVIZIJOS LIETUVAI UŽTEKS!

Mielieji, negalima nereaguoti į Jūsų prašymus ką nors daryti su „Eurovizija“.

Todėl inicijavau peticiją dėl Lietuvos pasitraukimo iš šio renginio.

Joje siūlau pasitraukti iš šio jau senai nebe dainų konkurso, kuris mums kainuoja šimtus tūkstančių. O atlikusias lėšas skirti šeimų renginiams!

Iš „Eurovizijos“ jau pasitraukė Turkija, Vengrija, iniciatyva yra ir Latvijoje!

Kviečiu visus pasirašyti. Peticiją įteiksime Seimui, vyriausybei ir prezidentūrai“, – rašoma politiko žinutėje.

„Euroviziją“ vadina LGBT politiniu įrankiu

Peticijoje skelbiama:

„Kiekvienais metais Lietuva išleidžia šimtus tūkstančių mokesčių mokėtojų pinigų „Eurovizijos“ konkursui. Deja, šių metų „Eurovizija“ įrodė, kad renginys jau nebeturi nieko bendro su dainomis. Šis renginys tapo LGBT propogandos įrankiu, kurio metu vertinamos ne dainos ar atlikėjų gabumai, bet seksualinių iškrypimų demonstracijos ir jų šou elementai.

Satanizmo seansai, homoseksualų, transeksualų, belyčių ir panašių asmenų paradai tapo „Eurovizijos“ varikliu, kurį akivaizdžiai remia šalių selektyviai sudarytos komisijos. Faktas, kad renginyje buvo uždraustas Europos sąjungos vėliavos naudojamas, bet laisvai leidžiamos LGBT vaivorykštės apie „Euroviziją“ pasako daugiau nei reikia.

Tenka konstatuoti, kad šis konkursas tapo LGBT politiniu įrankiu skleisti žalingą Lietuvai ideologiją. Todėl kviečiame Lietuvos valstybės vadovus kuo greičiau nutraukti dalyvavimą „Eurovizijoje“, kaip tai padarė Turkija, Vengrija bei svarsto tai padaryti Latvija.

O finansus skirti nacionaliniam šeimos renginiui skirtam tradicinių vertybių puoselėjimui. Toks renginys turėtų vykti tarptautinės šeimos dienos proga gegužės mėnesio viduryje.“

Latviai žada trauktis iš „Eurovizijos“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad „ManaBalss“ platformoje surinkta daugiau nei 11 300 Latvijos piliečių parašų, kad Latvija visam laikui pasitrauktų iš „Eurovizijos“ dainų konkurso, o finansavimas būtų skirtas sportui.

Kadangi šią iniciatyvą pasirašė daugiau nei 10 000 Latvijos piliečių, ji bus pateikta svarstyti Latvijos respublikos Seimui, praneša bnn-news.com.

„Raginu nutraukti Latvijos dalyvavimą „Eurovizijoje“. Abejotina, ar šis renginys reikšmingai prisideda prie Latvijos įvaizdžio ir reputacijos. Ten dalyvaujantys žmonės linkę elgtis nepadoriai, be to, tai įvardijama kaip norma.

Yra Europos šalių, kurios nedalyvauja „Eurovizijoje“ dėl įvairių priežasčių, tarp jų ir finansinių, o Latvijai ir taip problemišką valstybės finansavimą geriau investuoti ten, kur turime aiškią naudą – į sportą“, – sako iniciatyvos autorius Kristaps Bogdanovičs.

„Todėl raginu nutraukti Latvijos dalyvavimą „Eurovizijoje“, nerengti „Supernovų“ ir nukreipti finansavimą sportui. Biatlono federacijai nepriimtina, kad ji turi rinkti aukas pasaulio čempionatui, kuris tikrai yra svarbesnis už „Euroviziją“, – tęsia jis.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt