Po dviejų metų pertraukos į ringą sugrįžęs Eimantas Stanionis apgynė čempiono diržą.

Naujienos

Eimantas Stanionis pergalingai sugrįžo į ringą. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį WBA reguliarusis pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas (15-0-0, 9 nokautai)  Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje (JAV) dominavo prieš 37-erių venesuelietį Gabrielį Maestre (6-1-1, 5 nokautai).

Atlikęs didžiulį kiekį tikslių tiesių smūgių (angl. „jab’ų“), E.Stanionis pergalę šventė vieningu teisėjų sprendimu (117:111, 118:110, 119:109) ir pirmą kartą apgynė prieš šiek tiek daugiau nei dvejus metus iškovotą čempiono diržą.

E. Stanioniui tai buvo pirmoji kova ringe po dviejų metų pertraukos.

E.Stanionis nuo pat pirmų sekundžių spaudė varžovą ir nesitraukė nei centimetro atgal. Lietuvis itin dažnai sėkmingai naudojo „jab‘ą“, pridėdamas stiprius smūgius tiek į kūną, tiek į galvą. Jeigu kovotojai keisdavosi smūgiais, E.Stanionio stipresni smūgiai dažniau pasiekdavo tikslą.

G.Maestre antroje kovos pusėje stengėsi smūgiuoti aktyviau nei E.Stanionis, tačiau jo smūgiai buvo „permušami“ ir lietuvis neleido suabejoti savo pergale. Jau nuo ketvirtojo raundo jautėsi, kad E.Stanionis gali anksčiau laiko sustabdyti G.Maestre, tačiau venesuelietis įrodė, kad yra ištvermingas ir užbaigė kovą iki pat galo.

Nors abu kovotojai bendrai atliko gana panašų skaičių smūgių (771 E.Stanionio prieš 802 G.Maestre), tačiau lietuvio smūgiai buvo kur kas tikslesni ir dažniau sužeisdavo G.Maestre.

Pagal „CompuBox“ statistiką, E.Stanionis per raundą vidutiniškai atlikdavo po 11 sėkmingų „jab‘ų“, o tai yra dvigubai daugiau nei pusvidutinio svorio kategorijos kovotojų vidurkis. Viso E.Stanionis pataikė net 136 „jab‘us“ iš 359 (37,9 proc.), kai tuo tarpu G.Maestre – 53 iš 280 (18,9 proc.).

Palikdamas ringą, E.Stanionis pripažino, kad jautėsi, jog be kovų jis išbuvo net 2 metus: „Ringo rūdys“ yra tikra. Du metai be kovų.. Bet kitą kartą būsiu geresnis“

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt