Rastas dingusios 14-metės kūnas. Užuojauta artimiesiems (1)

 Įvykio vietoje Alytuje.<br> alytausgidas.lt nuotr.

Visos Alytaus operatyvinės tarnybos pirmadienį buvo sukeltos ant kojų, gavus pranešimą apie dingusią 14-metę. Įtariama, kad nepilnametė galėjo nukristi į Nemuną nuo aukšto tilto. Pradėjus didžiulę paieškos operaciją, į Alytų iš Kauno išvyko ir ugniagesių narai.

Kaip lrytas.lt informavo Alytaus apskrities VPK atstovė Kristina Janulevičienė, kiek prieš vidurdienį policija gavo miesto gyventojos pranešimą, kad dingo jos 14-metė duktė. Pasak moters, mergina išėjo į mokyklą, bet joje taip ir nepasirodė.

Gavę pranešimą, policijos pareigūnai peržiūrėjo miesto vaizdo kamerų įrašus ir juose pastebėjo dingusią nepilnametę. Mergina ėjo į Dainų slėnį.

Kituose vaizdo kamerų įrašuose pareigūnai pamatė, kaip nuo Dainų slėnyje esančio Baltosios Rožės tilto į Nemuną nukrenta žmogus. Įtariama, kad tai gali būti dingusi 14-metė.

Į įvykio vietą nuskubėjo visos Alytaus operatyvinės tarnybos – ugniagesiai, policijos pareigūnai ir greitosios pagalbos medikai.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente lrytas.lt sužinojo, kad gelbėtojai pranešimą apie dingusią nepilnametę gavo apie 13 val. 43 min. Atvykę ugniagesiai valtimi pradėjo apžiūrinėti Nemuno pakrantes.

Tuo pat metu iš Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos į Alytų išskubėjo ir ugniagesių narai.

„Vyksta paieškos operacija“, – prieš 15 val. teigė policijos ir ugniagesių atstovai.

Netrukus gautas pranešimas, kad ties Punios miesteliu (Alytaus raj.) žmonės Nemune pastebėjo plaukiantį kūną. Atskubėję ugniagesiai kūną sugavo, įkėlė į valtį ir parplukdė į krantą.

Įtariama, kad tai yra dingusios 14-metės kūnas.

Pirminiais duomenimis, jis rastas maždaug 20 km nuo tos vietos, kur pradėta dingusios paieška, lrytas.lt patvirtino patvirtino ugniagesiai ir policija.

Alytaus policija dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Buvote įvykio vietoje? Turite nuotraukų ar vaizdo medžiagos? Pasidalinkite vaizdais su kitais lrytas.lt skaitytojais. Viską galite siųsti adresu [email protected].

Šaltinis: lrytas.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt