Rusijos bomba nušlavė visą gatvę Ukrainos kaime

Naujienos

Kupjansko rajono Monačynivkos kaime rusai sugriovė ištisą gatvę viena didelės galios bomba FAB-1500.

„Viskas drebėjo lyg vietovę būtų supurtęs žemės drebėjimas. Vienu smūgiu buvo sunaikinta ištisa gatvė. Monačynivkos kaimo gyventojai visa tai pajuto ir matė. Priešas paleido į žmones ir jų namus galingą ginklą – pusantros tonos sveriančią itin sprogią sklendžiančiąją bombą“, – sakoma vietos policijos vadovo Serhijaus Bolvinovo pranešime.

Pasak S. Bolvinovo, kaime netoli sienos liko ne daugiau kaip šimtas gyventojų, rajone nėra nė vieno kareivio. Rusai apginklavo FAB-1500 „specialiu moduliu, kad paleista bomba galėtų sklęsti“.

„Tai pirmas kartas, kai jie šioje vietovėje panaudojo tokį galingą ginklą. Vienintelis dalykas, ką jie galėjo pasiekti – sugriauti kaimo gyventojų namus ir užmušti 88 metų moterį. Jos kūnas buvo ištrauktas iš po griuvėsių“, – sakė policijos vadas. Jis taip pat pabrėžė, kad, nepaisant galingo išpuolio, kaimo gyventojai nedelsdami suskubo padėti policijai likviduoti išpuolio padarinius.

Anksčiau „Ukrinform“ pranešė, kad Rusijos invazijos pajėgos smogė Monačynivkos kaimui bomba FAB-1500 gegužės 5 d. apie 15.20 val., apgadinta 16 pastatų.

Šaltinis: alfa.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt