Salotos, kurias dievins visa šeima. Išbandykite šį sotų patiekalą!

Receptai

Šiame straipsnyje papasakosime apie vieną labai skanų patiekalą. Salotos „Švelnumas“ su vištiena ir sūriu yra nepaprastai skanios. Vyras nešioja mane ant rankų, kai aš paruošiu šį patiekalą. Pabandykite pasigaminti patys, nesigailėsite.

Salotos

ŠVELNIOS SALOTOS SU VIŠTIENA

Tiesiog taip atsitiko, kad salotos paprastai laikomos pagrindinių patiekalų priedu. Tačiau norint pasigaminti salotų, kurių nereikia patiekti su kuo nors kitu, šios yra nepamainomos.

Jums reikės:

  • 300 g vištienos krūtinėlės arba filė
  • 180 g kietojo sūrio
  • 120 g konservuotų kukurūzų
  • 3 kiaušinių
  • 130 g majonezo
  • žalumynų
  • maltų pipirų

Gaminimas:

Pirmiausia reikia išvirti vištienos krūtinėlę ir kiaušinius. Virkite krūtinėlę maždaug 30 minučių, o kiaušinius – 7-10 minučių, kad būtų kietai virti.

Salotos

Mėsą supjaustykite kubeliais, o kiaušinius sutarkuokite ant rupios tarkos. Galite atskirai tarkuoti trynį, kad ant viršaus papuoštumėte salotas. Tada sudėkite vištieną ir kiaušinius į dubenį ir gerai išmaišykite. Taip pat sudėkite konservuotų kukurūzų – apie 120 gramų.

Salotos

Sūrį taip pat sutarkuokite ant rupios tarkos. Beje, sūris tarkuojasi geriau, jei kurį laiką laikysite jį šaldytuve. Supilkite sūrį į dubenį su vištiena, kiaušiniais ir kukurūzais ir vėl gerai išmaišykite. Taip pat galite pridėti šviežių pjaustytų žolelių.

Belieka tik pagardinti salotas majonezu. Įpilkite 130 g majonezo ir gerai išmaišykite salotas. Majonezą galima pakeisti grietine – tada patiekalas bus mažiau kaloringas. Arba kaip kitas pasirinkimas: pagardinkite ir majonezu, ir grietine – dėl skonio tikrai nesuklysite. Taip pat nepamirškite į salotas įberti truputį druskos ir pagal skonį įberti maltų pipirų.

Salotos

Šios salotos paruošiamos labai greitai, o patiekalas pasirodo neįtikėtinai skanus. Salotas galima padalyti į keletą porcijų – apskaičiuokite reikiamų ingredientų proporcijas priklausomai nuo to, kiek žmonių valgys patiekalą. Skanaus!

Šaltinis: zinoti.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!