Ši savaitė nepasigailės 3 Zodiako ženklų: Vaiva Budraitytė įspėja

Naujienos

Prasidedanti pilnaties savaitė prognozuojama palanki, kaip niekad. Ypač ji bus tinkama meilės ir piniginiams reikalams. Daugiau apie tai papasakojo astrologė Vaiva Budraitytė.

Pasak V. Budraitytės, pats metas brandintus planus paversti realybe. Anot jos, žmonės turės daugiau valios ir užsispyrimo.

„Visus planus, kuriuos kūrėte, reikia daryti. Tokiais periodais mes kuriame, darome, siekiame kažko, džiaugiamės gyvenimu bei save lepiname.

Jeigu norite kažką daryti „nuo pirmadienio“, darbus, kuriems reikalinga valia, palankus metas. Valios bus daugiau.

Žodžiu, darome visus dalykus, kurie norime, kad būtų ilgai, augtų ir klestėtų. Čia vadinamosios „geros pradžios“ laikas“, – pasakojo V. Budraitytė.

Vaiva Budraitytė (nuotr. asm. archyvo)

Metas dirbti ir lepinti save

Džiugių žinių astrologė turėjo ir ieškantiems meilės bei sunkiai dirbantiems žmonėms. Šiuo metu ji ragina mėgautis meile ir palepinti save.

„Savaitė palanki meilės reikalams. Absoliučiai visiems meilės reikalams. Būsite aktyvesni, bus gražių emocijų, turėsite laiko megzti pažintis, kažką veikti. Visais atvejais, tai labai gera savaitė meilės reikalams.

Taip pat puikus metas tiems, kurie tuokiasi. Jeigu norite eiti iki santuokos, kurti partnerystę, darykite tai“, – kalbėjo V. Budraitytė.

Ji pridėjo, kad nors darbai seksis puikiai, bet laikas ir palepinti save. Pasak jos, tai tinkamas metas skirti laiką grožiui:

„Savaitė labai palanki pinigams uždirbti, o vėliau ir pasilepinti save grožio procedūromis.“

Tačiau nors savaitė ir palanki, tačiau yra veiklų, dėl kurių V. Budraitytė visus įspėjo. Anot jos, reiktų ties jomis reiktų pasisaugoti:

„Atsargiai elgtis reiktų už vairo. Taip pat neskolinkite kitiems pinigų, nes Saulė Veneros ženkle, tad tam nepalankus laikas.“

Vairavimas

Šie ženklai turi būti atsargūs

Nors, bendrai paėmus, savaitė sėkminga, tačiau yra ir tų, kurie turėtų būti sau dėmesingesni ir labiau pasisaugoti.

„Labiausiai seksis Žuvims, Jaučiams, Ožiaragiams, Vėžiukams. Jaučiams ypač gerai seksis šiuo metu.

O pasisaugoti, ypač už vairo, Avinai, Svarstyklės, Vandeniai“, – baigė pokalbį astrologė.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt