Siaubingas nusikaltimas Kauno regiono globos namuose: išprievartauta 8-metė

Naujienos

Šiurpus nusikaltimas Kauno regiono globos namuose – 16-metis auklėtinis išprievarto 8 metų mergaitę.

Abu nepilnamečiai turi protinę negalią, pranešė lrytas.lt

Buvo teisiamas dėl 3 seksualinio pobūdžio nusikaltimų

Skelbiama, kad 16-metis buvo teisiamas dėl 3 seksualinio pobūdžio nusikaltimų prieš mažametę, tačiau pripažino tik vieną.

Kaip rodo naujienų portalo tv3.lt gauti duomenys, teismas už mažametės išžaginimą paaugliui skyrė 3 metų lygtinį laisvės atėmimą, bausmę atidedant 2 metams.

Teismas paauglį pripažino kaltu dėl trijų nusikaltimų. Dėl mažamečio asmens seksualinio prievartavimo jam paskirta 3 metų laisvės atėmimo bausmė.

Devynių mėnesių įkalinimas jam paskirtas dėl mažamečiui asmeniui nesunkiai sutrikdytos sveikatos. O dar 6 mėnesiai pridėti dėl disponavimo pornografinio turinio dalykais.

Paskirtąsias bausmes subendrinus apėmimo būdu, nuspręsta paskirti galutinę 3 metų laisvės atėmimo bausmę. Tiesa, jos vykdymas atidėtas 2 metų laikotarpiui.

Nuteistasis bent metus įpareigotas tęsti mokslą arba dirbti.

Taip pat nuspręsta priteisti iš kaltinamojo nukentėjusiajai 3 tūkst. eurų neturtinės žalos atlyginimą.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo, nuteistajam nedalyvaujant jo paskelbime, šis terminas jam skaičiuojamas nuo nuosprendžio nuorašo išsiuntimo jam dienos, gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui, skundą paduodant per Kauno apygardos teismą.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt