Štai kaip per 40 dienų efektyviai išvalyti kraujagysles nuo cholesterolio nuosėdų!

Receptai

Ingredientai

  • citrinos: 4 (vidutinio dydžio)
  • česnakas: 3 skiltelių
  • virintas vanduo: 3 litrų

Recepto paruošimas

  1. Iš pradžių supjaustome citrinas bei česnaką, sudedame į dubenėlį. Paskui užpilame su verdančiu vandeniu.
  2. Tuomet mišinį sudedame į tris stiklainius bei užpilame likusiu karštu vandeniu lygiomis dalimis. Po to sandariai uždarome stiklainius bei laikome šaldytuve tris dienas. Vėliau mišinį nusunkiame.
  3. Vartojimas: Pradedame nuo 1 arba 2ų valgomųjų šaukštų tris kartus per dieną. Po kurio laiko, jeigu nėra jokių neigiamų požymių, galima padidinti dozę iki 50 mililitrų tris kartus per dieną prieš valgį, 40 dienų.
  4. Pastebėjimas: Šio gydymo dažniau, nei 1 kartą metuose, kartoti nereikia. Prieš pradėdami (-os), pasikonsultuojame su gydytoju. Visa medžiaga yra visiškai pažintinio pobūdžio. Prieš pradėdamos vartoti, būtinai kreipkitės į specialistus !
  5. Jei norite apsaugoti širdį ir sustiprinti bendrą sveikatos būklę, jūs turite surasti efektyvų būdą, kaip išvalyti kraujagysles nuo toksinų, riebalų, o taip pat padidinti jų elastingumą. Jei nepadarysite to laiku, gali kilti įvairių komplikacijų. Ekspertai tvirtina, kad 70 procentų atvejų, kai užsikemša arterijos, žmogus jaučia stiprų širdies plakimą, pykinimą, prakaitavimą, skausmą krūtinėje, silpnumą, dusulį ir galvos svaigimą. Tai gali taip pat sukelti infarktą, insultą arba kitas širdies ir širdies kraujotakos problemas. Laimei, egzistuoja efektyvus būdas, kurio pagalba galima išvalyti kraujagysles ir apsisaugoti nuo tokių problemų su sveikata. Česnakas – tradiciškai naudojamas Tibeto ir rusų medicinoje ilgus amžius, jis užtikrina puikų rezultatą. Česnakas normalizuoja arterinį kraujospūdį. Stimuliuoja kraujotaką, taip pat padeda numesti svorio. Česnakas be jokios abejonės yra vienas veiksmingiausių natūralių produktų pasaulyje, kadangi turi didelį teigiamą poveikį, gydant kai kurias ligas. Be to, šis vaistas neturi šalutinio poveikio. Česnakas yra turtingas antioksidantų ir maistingų medžiagų, padedančių ir stimuliuojančių ląstelių regeneraciją ir jų atsinaujinimą, šaltinis. Vieni iš pastarųjų metų tyrimų įrodė, kad česnako vartojimas sumažina riziką susirgti storosios žarnos, žarnyno, tulžies, skrandžio, stemplės, pieno liaukų ir kolorektaliniu vėžiu. Česnakas, derinyje su citrina, išvalo kraujagysles, stiprina kraujagyslių sieneles, sumažina riziką susirgti ateroskleroze ir įvairiomis kitomis ligomis.
Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt