Stanislavas Stavickis-Stano apie naują širdies draugę: šeimoje dabar – du suaugę ir keturi vaikai

Naujienos

Daugiau nei prieš metus oficialiai su žmona išsiskyręs dainininkas ir kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano pasidalino puikia naujiena. Viešėdamas laidoje „KK2 penktadienis“ vyras atskleidė, kad vėl turi antrąją pusę. „Ir tai – ne Zvonkus!“ – juokėsi jis. Negana to, trijų vaikų tėtis džiaugiasi, kad šeimoje dabar – dar vienu vaikučiu daugiau.

Stano juokėsi – kad paslaptyje ilgai naujų santykių nulaikyti nepavyks, suprato tik išgirdęs, kokia tema jį norėtų pakalbinti laidos rengėjai. Trijų vaikų tėčio jie norėjo paklausinėti apie keliones su šeima.

„Sakė, kad tikriausiai su trimis vaikais keliauti sudėtinga ir brangu. O situacija tokia, kad dabar vaikai jau nebe trys, o keturi!“ – kalbėjo Stano.

Apie naują išrinktąją dainininkas nedaugžodžiavo.

„Tai nuostabus žmogus – tuo ir pabaikime. Dėl kalbų apie antrąją pusę būsiu labai griežtas“, – sakė jis.

Muzikanto nuomone, apie širdies reikalus garsiai kalbėti nėra reikalo.

„Penkiolika metų pasidžiaugiau šitais reikalais ir dabar norisi ramiau viešai džiaugtis“, – atviravo jis.

Su buvusia žmona Stano augina tris vaikus – Ričardą, Adomą ir Joaną Mariją. Šeimą papildė dvi naujos narės – muzikanto mylimoji ir jos dukrelė.

„Dabar yra du rimti vyrai – aštuonerių ir keturiolikos metų. Ir dvi nuostabios merginos – jos abiem po šešerius metus . Taigi yra du suaugę ir keturi vaikai“, – šypsojosi S. Stavickis.

Šaltinis: lnk.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt