Taro kortų horoskopas 2024 metams: kas laukia visų Zodiako ženklų

Horoskopai 2024

Taro kortos nuo seno naudojamos spėjimams ir prognozėms. Jose žmonės ieško užuominų apie būsimus įvykius ir įspėjimų apie pavojus. Taro kortų horoskopas 2024 m. papasakos, kaip ateinantys metai paveiks skirtingus Zodiako ženklus, ką gero naujieji metai atneš ir kokios bėdos laukia.

Avinas

Mėnesio korta: Šešios taurės

Avinas turės tikrai laimingus ir sėkmingus metus, kai atras psichinę pusiausvyrą ir vidinę ramybę. Seniai puoselėta svajonė ar seniai pamirštas noras netikėtai išsipildys. Žmonės dažnai rodys jums dosnumą ir gerumą.

Iš horoskopo matyti, kad 2024 m. dažnai būsite praeityje. Praeitis bus jūsų laimės šaltinis. Norėsite išgyventi malonias emocijas ar laimingas akimirkas iš vaikystės. Galbūt susitiksite su senais pažįstamais arba atnaujinsite susidomėjimą senais pomėgiais.

Jautis

Mėnesio korta: Devynios lazdos

Ši korta rodo, kad 2024 m. Jautis pajus gebėjimą atlaikyti bet kokius išbandymus ir apsisaugoti nuo piktavalių. Pasižymėsite stiprybe ir atsparumu, kurių iš savęs nesitikite. Tapsite stipriu ir pasitikinčiu savimi žmogumi, galinčiu valdyti likimą. Bet kokius rūpesčius ir problemas sugebėsite išspręsti garbingai ir su nauda sau.

Dvyniai

Mėnesio korta: Kardų penketukas

Ateinantys metai Dvyniams bus sunkūs, įspėja korta. Jūsų gyvenime prasidės ilgas streso, dvasios nuosmukio ir kovos su savimi laikotarpis. Bendraujant su kolegomis, šeima ir draugais galimi dažnesni įžeidinėjimai, piktumai ir skandalai. O tokių konfliktų sprendimas duos brangią kainą. Gali būti, kad jums bus keršijama už praeities nuoskaudas arba būsite pažeminti.

Vėžys

Mėnesio korta: Kalavijų riteris

Taro kortų prognozė 2024 metams įspėja Vėžius, kad šie metai nebus lengvi. Atsidursite pačiame tam tikrų peripetijų centre ir turėsite apsispręsti valdyti daugybę procesų vienu metu. Ši korta taip pat rodo užsispyrimą ir didelį pasitikėjimą savo teisumu. Greitai ir neabejodami judėsite link tikslo, kuriuo esate tikri. Tačiau realybė 2024 m. ne visada sutaps su jūsų įsivaizdavimais apie ją.

Liūtas

Mėnesio korta: Bokštas

Ši korta pranašauja Liūtui sunkius ir krizinius metus. Gresia nemalonūs ar net šokiruojantys pokyčiai, kurių vis dėlto jau seniai laukėte. Visada žinojote, kad viskas taip baigsis, tačiau nenorėjote tuo tikėti. Gyvenimas privers atsikratyti klaidingų įsitikinimų ir nereikalingų siekių. Pokyčiai, kuriuos atneš 2024 m., bus nemalonūs ir sunkūs, bet būtini.

Mergelė

Mėnesio korta: Vežimėlis

Ši korta Mergelėms žada didelius pokyčius, kurie jus nudžiugins. Padarysite didžiulį šuolį į priekį, palikdami senus sunkumus toli už nugaros. Galėsite gerai pasistūmėti į priekį darbe ir asmeniniame gyvenime, o priešai bus nugalėti. 2024 m. būsite kupini energijos ir jausite, kad galite viską.

Svarstyklės

Mėnesio korta: Taurių aštuonetas

Ši korta simbolizuoja liūdną atsisveikinimą, kurį Svarstyklėms teks išgyventi 2024 metais. Jūsų laukia perėjimas į naują gyvenimo laikotarpį, prioritetų ir vertybių kaita. Gali nutrūkti santykiai su senais pažįstamais ar artimaisiais. Tai, kas anksčiau įkvėpdavo ir džiugindavo, ateinančiais metais sukels abejingumą. Dar neaišku, ar naujasis gyvenimas bus geresnis, ar blogesnis už ankstesnįjį.

Skorpionas

Mėnesio korta: Šešios lazdos

2024 m. horoskope Skorpionai turi labai laimingą kortą, kuri simbolizuoja pergalę visose pastangose. Ji pranašauja pelnytą sėkmę po ilgo ir sunkaus darbo. Šie metai bus palankūs verslui ir bet kokiems dalykiniams susitikimams. Ši korta taip pat simbolizuoja pasveikimą po sunkios ligos.

Šaulys

Mėnesio korta: Trys penkiaženkliai

Šauliams 2024 m. atneš nedidelę, bet stabilią pažangą darbe. Darbai judės į priekį ir viskas bus įgyvendinta, nors ir ne taip greitai, kaip norėtumėte. Tačiau viskas, ką pasieksite, bus jūsų pačių pastangų rezultatas. Dėl to galėsite savimi didžiuotis. Tačiau kitų žmonių pagalba ir patarimai bus naudingi.

Ožiaragis

Mėnesio korta: Kardų aštuonetas

Taro horoskopas 2024 metams visiems ženklams įspėja Ožiaragius, kad ateinantys metai nebus lengvi ir kupini nemalonių staigmenų. Susidursite su netikėtomis kliūtimis ir nemaloniomis kliūtimis, kurios neleis pasiekti to, ko norite. Korta reiškia, kad kitais metais leisite kitam asmeniui kontroliuoti jūsų gyvenimą. Korta taip pat gali įspėti apie užsitęsusią ligą.

Vandenis

Mėnesio korta: Kardų septynetas

2024 metai Vandeniams bus kupini intrigų ir apkalbų. Dažnai bandysite išspręsti savo problemas pasitelkdami apgaulę, klastą, gandus ar pagiežą. Tai nebūtinai yra blogai. Ne visada gera mintis yra eiti kartu, kad pasiektum geresnių rezultatų gyvenime. Galite tapti paslaptingesni ir mažiau linkę dalytis asmeninio gyvenimo detalėmis. Atvirumas tik sukels problemų ir bandymų jus kontroliuoti.

Žuvys

Mėnesio korta: Septynios lazdos

Ši korta 2024 m. Žuvims žada sėkmę sudėtingame reikale ar ilgoje kovoje. Tačiau šie metai jums nebus paprasti ir debesuoti. Tikėtina, kad atsiras piktavalis, kuris bandys sugriauti jūsų planus, priskirti jūsų pasiekimus sau arba sutrukdyti jums kokiame nors versle. Tačiau šiuos sunkumus sėkmingai įveiksite. Meilėje gali atsirasti konkurentas. Karta pataria 2024 m. nedaryti nuolaidų ir rodyti sveiką egoizmą.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt