Tik šiuos Zodiako ženklus likimas dosniai apdovanos 2024 m.: kas jie tokie?

Horoskopai 2024

Astrologai papasakojo, kuriems Zodiako ženklams 2024 m. bus palankus Žaliasis medinis drakonas. Jo teigimu, tik keturiems ženklams gerokai pasiseks.

Jautis

Jaučiams galima tikėtis asmeninio augimo, ypač pirmoje metų pusėje. Žmonės, kurie turi valios, gali pasiekti geros sėkmės. Jie bus geros nuotaikos, optimistiški ir ištvermingi. Nuo sausio iki gegužės mėnesio Jaučiai išgyvens pasakišką laiką. Jiems seksis pirkti arba parduoti nekilnojamąjį turtą. Pavasarį jie gali pakilti karjeros laiptais ir gauti didesnį atlyginimą. Svarbiausia – imtis iniciatyvos.

Dvyniai

Tai bus laimingiausias Zodiako ženklas 2024 metais. Kiti metai jiems bus dinamiški ir įvairiapusiški. Saturnas bus jų pusėje, o tai reiškia, kad pirmąjį pusmetį jų laukia sudėtingos situacijos, tačiau nuo birželio viskas pasikeis. Planetų derinys jiems bus tinkamas, atsiras naujų galimybių. Vasaros laikotarpis suteiks jiems energijos, naujų kontaktų, darbo reikalų ir aktyvumo. Jie taip pat gali pagerinti savo kompetenciją svarbiuose verslo sluoksniuose. Be to, Dvyniai gali rasti naujų pajamų šaltinių. Laikotarpis nuo rugsėjo iki metų pabaigos geriausiai tinka ilgalaikiams projektams įgyvendinti. Gali būti įgyvendinti didžiausi planai.

Svarstyklės

Bendradarbiavimas, harmonija šeimos santykiuose, piniginiai sandoriai, hipoteka, investicijos į ilgalaikius projektus, rėmėjų paieška pradedantiems verslams. Susitikimai verslo sektoriuje bus palankūs. Metų simbolis Svarstyklėms – partnerystė. Joms seksis ir asmeniniame gyvenime. Svarstyklės gali susituokti.

Vandenis

Vandeniams 2024-ieji bus šeimos gerovės ir santykių su artimaisiais stiprinimo metai. Stipriausia planeta yra jų ženkle, o Jupiterio ir Urano rodikliai jiems žada sėkmingą nekilnojamojo turto pirkimą ar pardavimą, taip pat ir užsienyje. Pirmieji metų mėnesiai idealiai tinka asmeniniams klausimams spręsti; pavasarį sėkmingai klostysis tarpusavio santykiai ir meilės reikalai, derybos, sandoriai ir automobilių pirkimai. Nuo liepos iki spalio mėnesio reikia skirti laiko poilsiui, vaikams.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt