Ugniagesiai Vilniuje vis dar tramdo didžiulį gaisrą: pateikė naujausią informaciją

Naujienos

Ketvirtadienio rytą, 5.32 val., Vilniuje, Panerių gatvėje,  įsikūrusiame automobilių laužyne kilęs didelis gaisras likviduotas.

„Gera žinia, kad gaisras 5.32 val. buvo likviduotas, gelbėjimo darbų vadovas paskelbė gaisro likvidaciją. Tai reiškia, kad ugnies plitimo nėra, atvirų ugnies šaltinių taip pat nėra. Pavyko apsaugoti pastatus netoliese, neturim nei žuvusių, nei traumuotų. Įvykio vietoje dar perpylinėjami metalo likučiai, pats esu gaisravietėje, nesimato dūmų pavojaus,“ – ketvirtadienio rytą Eltai sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovas Donatas Gurevičius.Įvykio vietoje naktį dirbo apie 60 sostinės ugniagesių, dabar dirbs mažesnės pajėgos.

ELTA primena, kad gaisras buvo lokalizuotas trečiadienio vakarą, 22.20 val. Lokalizacija patvirtinama, kad ugnis nebesiplečia, tačiau gaisras nebūna pilnai užgesintas.

1 300 kvadratinių metrų plotas buvo apimtas skirtingų gaisro židinių, tada vis dar  buvo  rusenančių ir liepsnojančių atskirose vietose ugnies židinių.

PAGD teigimu, pranešimas apie gaisrą gautas 18 val. 32 min.

„Lietuvos geležinkelių“ (LTG) grupės korporatyvinių reikalų direktorius Aleksandras Zubriakovas Eltai patvirtino, kad gaisras kilo „Lietuvos geležinkelių“ teritorijoje. Visgi teritorijoje, kurioje kilo gaisras, šiuo metu įsikūrusi įmonė UAB „Ruvis“.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) dėl padidėjusios taršos ragino gyventojus užsidaryti langus, neiti į lauką.

NVSC ugdymo įstaigas Naujamiesčio, Karoliniškių rajonuose rekomenduoja ugdymo procesą ketvirtadienį tęsti nuotoliniu būdu.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!