Viktorija Siegel dukros garbei nupirko savo naujam visureigiui vardinius numerius

Naujienos

Nuomonės formuotoja, verslininkė Viktorija Siegel įamžino savo dukros vardą originaliu būdu – ant automobilio numerių. Taip ji norėjo išreikšti didelį dėkingumą už motyvaciją, drąsą ir įkvėpimą kurti verslą dėl geresnio jųdviejų gyvenimo.

Viktorija Siegel dukrai skirta dovana ir jautriais žodžiais pasidalijo savo „Instagram“.

Įrašu sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt.

„Mano sėkmė – mano dukra!

Nei mokyklos, nei studijavimo laikais neįsivaizdavau savęs vystančios verslą, kuriančios darbo vietas ir nešančios tokios atsakomybės, kokią nešu dabar.

Tačiau viskas pasikeitė akimirksniu, kai pirmą dieną susitikome – aš ir mano dukra Nicolė. Ji tapo mano įkvėpėja ir motyvatore. Supratau, kad padarysiu viską, net ko niekada neplanavau, kad tik mano vaikai gyventų geriausią gyvenimą, kokį tik galiu suteikti.

Nicolė buvo ir yra mano pamatas, nuo ko viską gyvenime pradėjau, dėl ko keičiausi ir augau kartu su ja.

Galiu drąsiai teigti, kad visos tos begalės gražių Jūsų žinučių, kurias parašote dėl mano parduotuvės ar produktų yra ir Nicolės nuopelnas. Ji tai, kas mane skatina bandyti, daryti, dirbti.

Tikiu, kad kiekvienas stengiatės siekti savo tikslų ir taip pat sunkiai dirbate. Tikiu ir žinau, kad būna ir lengvų, ir labai sunkių momentų. Bet jei kartais pasidaro baisu – prisiminkite, dėl ko visa tai pradėjote.

Aš – dėl savo dukters, dėl savo NICI“, – rašė V. Siegel.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIKTORIJA SIEGEL (@siegel.777)

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt